„Nowy” szary Stropmax 31 – teraz jeszcze bardziej praktyczny i elegancki

Paweł Polak, Isover

ISOVER nie zwalnia tempa w tworzeniu nowych rozwiązań i ulepszaniu materiałów izolacyjnych. Przełomowe rozwiązanie w izolacji sufitów pomieszczeń technicznych i garaży Stropmax 31 zyskało nowy korzystniejszy wygląd. Teraz Stropmax 31 o nowym odcieniu koloru welonu wykończeniowego ma doskonalsze właściwości użytkowe.

Przełomowym rozwiązaniem opartym o szybki i nieograniczony warunkami pogodowymi suchy montaż (bez użycia chemii budowlanej, drogiego sprzętu i zabezpieczeń podłoża) zapewniliśmy firmom wykonawczym łatwość i wysoką przyswajalność stosowania w warunkach budowy. Kilka lat sprzedaży i montaży topowej izolacji do sufitów pomieszczeń technicznych i garaży Stropmax 31 to także dla nas nauka. Teraz robimy kolejny duży krok w stronę wykonawców, ale również projektantów i inwestorów: wprowadzamy bardziej praktyczny i estetyczny odcień welonu wykończeniowego.

Przewagi i korzyści spowodowane zmianą odcienia welonu wykończeniowego z pewnością zostaną szybko docenione przez wszystkie strony procesu inwestycyjnego.


Przewagi i korzyści

Stropmax_31_Isover

 

  1. Poprawiona estetyka welonu o odcieniu zbliżonym do betonu architektonicznego i talerzyków dociskowych to wyjątkowo oryginalnie wykończone sufity.
  2. Nowy kolor welonu to dla użytkowników wyższa odporność na uszkodzenia, zabrudzenia i zakurzenia w trakcie montażu oraz podczas eksploatacji.
  3. Nowa struktura koloru eliminuje niepożądane odbicia światła.

Przy tym wszystkim bardzo istotne jest, że mechanicznie welon zachowuje wszystkie dotychczasowe parametry, a sam montaż jest postrzegany porównywalnie lub według niektórych jeszcze korzystniej niż dotychczas.

Bez zmian pozostaje najniższy na rynku współczynnik przewodzenia ciepła – lambda 0,031 W/mK oraz wszystkie inne parametry produktu, np. współczynnik pochłaniania dźwięku AW1,00 już od grubości 5 cm.

FL 2-3/2020 NASTĘPNY ARTYKUŁ: Prawidłowy montaż kominów systemowych

CZYTAJ TAKŻE: Styropian na budowie okiem ekspertów
                                Kara za styropian o wadliwych parametrach


Biuro Doradztwa Technicznego ISOVER
tel. 800 163 121 (bezpłatna infolinia)
e-mail: [email protected], www.isover.pl