O nas

Fachowiec Lubelski jest wydawany przez Informator Handlowy Zaopatrzeniowiec, wydawcę znanego od 25 lat Katalogu Firm Budowlanych(popularnego „żółtego” Zaopatrzeniowca) oraz Lubelskiego Poradnika Budowlanego.

O nas

Fachowiec Lubelski to pismo przygotowane z myślą o regionalnych firmach wykonawczych – profesjonalistach, którzy zawodowo zajmują się budową, wykończeniem i remontowaniem oraz wyposażeniem domów i innych obiektów.

Fachowiec Lubelski to pismo silnie związane z lokalną społecznością i pod tym kątem mocno sprofilowane. Już sam tytuł oddaje w pełni zawartość pisma. Szczególny nacisk kładziemy bowiem na prezentowanie treści, których znakiem rozpoznawczym jest fachowość, kompetencja, profesjonalizm… Wśród zaproponowanych przez nas tematów znajdą się artykuły techniczne oraz porady prawne i marketingowe. Priorytetem są dla nas ważne społecznie tematy dotyczące lubelskiej społeczności firm i osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlano-instalacyjno-wykończeniową. Całość uzupełnią aktualne wiadomości z życia branży, informacje o nowościach, firmowych szkoleniach i promocjach.