Informator Handlowy, logo

Fachowiec Lubelski jest wydawany przez Informator Handlowy Zaopatrzeniowiec, wydawcę znanego od 25 lat Katalogu Firm Budowlanych(popularnego „żółtego” Zaopatrzeniowca) oraz Lubelskiego Poradnika Budowlanego.

fl07

Fachowiec Lubelski to pismo przygotowane z myślą o regionalnych firmach wykonawczych – profesjonalistach, którzy zawodowo zajmują się budową, wykończeniem i remontowaniem oraz wyposażeniem domów i innych obiektów.

Fachowiec Lubelski to pismo silnie związane z lokalną społecznością i pod tym kątem mocno sprofilowane. Już sam tytuł oddaje w pełni zawartość pisma. Szczególny nacisk kładziemy bowiem na prezentowanie treści, których znakiem rozpoznawczym jest fachowość, kompetencja, profesjonalizm… Wśród zaproponowanych przez nas tematów znajdą się artykuły techniczne oraz porady prawne i marketingowe. Priorytetem są dla nas ważne społecznie tematy dotyczące lubelskiej społeczności firm i osób związanych z szeroko rozumianą branżą budowlano-instalacyjno-wykończeniową. Całość uzupełnią aktualne wiadomości z życia branży, informacje o nowościach, firmowych szkoleniach i promocjach.