Innowacje w OZE

View Calendar
2023-03-30 - 2023-03-31 Cały dzień

Innowacje w OZE - konferencja, na którą organizatorzy zapraszają zarówno instalatorów, jak i użytkowników. Do wzięcia udziału w wydarzeniu zachęca się również przedstawicieli świata nauki oraz samorządów terytorialnych RP.

Konferencję Innowacje w OZE organizuje Polska Izba Ekologii wraz z Akademią Górniczo-Hutniczą w Krakowie. Wydarzenie odbędzie się po raz drugi i ma rangę międzynarodową. Uczestnicy mogą wziąć udział w wydarzeniu w formie stacjonarnej bądź on-line.

Celem konferencji jest przekazanie instalatorom i użytkownikom wiedza i doświadczenia o najnowszych rozwiązaniach technologicznych w dziedzinie wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Czytaj także: Czyste Powietrze 2023: dopłaty będą wyższe

Innowacje w OZE - tematyka konferencji

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami w zakresie technologii urządzeń, które służą do wykonania instalacji PV oraz pozostałych OZE.

Ważnym elementem programu jest także możliwość zapoznania się z innowacyjnymi technologiami z dziedziny IT, które dedykowane są do instalacji opartych na OZE.

Coraz większą rolę, zwłaszcza w transporcie, odgrywa niska emisja. Tę umożliwia rozwój technologii wodorowych oraz napędów elektrycznych. Podczas konferencji będzie możliwość zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami także w tej dziedzinie.

Konferencja finansowana jest ze środków MEN.

Czytaj także: Energia Plus IV. Dofinansowanie dla firm

Więcej informacji o konferencji i rejestracja na wydarzenie odbywa się tutaj.