Tinos H – nowy poziomy grzejnik dekoracyjny

Redakcja

Tinos H – nowy poziomy grzejnik dekoracyjny marki Purmo to produkt, który odnajdzie się w niejednej aranżacji. Co ważne, nowy grzejnik można łączyć z grzejnikami poziomymi i sterować za pomocą głowicy termostatycznej.

Grzejniki poziome to najczęściej wybierane rozwiązanie w instalacji c.o. do ogrzewania pomieszczeń. Pod jednym warunkiem: taki grzejnik musi spełniać nie tylko najwyższe standardy techniczne, ale też wizualne.

Tym, co wyróżnia nowy grzejnik w ofercie Purmo, jest całkowicie gładki panel frontowy. Wraz ze zintegrowanymi osłonami bocznymi tworzy on jeden element. Ponadto producent wyposażył Tinos H w specjalnie zaprojektowaną i dedykowaną wyłącznie do tego modelu osłonę górną z zaokrąglonymi prostokątnymi otworami.

Tinos H dostępny jest w dwóch typach 21 i 22, w łącznie 48 rozmiarach. Wysokość poszczególnych modeli grzejnika mieści się w zakresie od 300 do 900 mm, a długość od 615 do 1615 mm.

Producent wyposażył nowy grzejnik we wkładkę zaworową (przyłącze 50 mm, 2×1/2″ IG), która jest standardowo montowana w prawej górnej części grzejnika. Opcjonalnie (na życzenie klienta) wkładkę tę można umieścić po lewej stronie urządzenia.

Standardowo Tinos H ma białą barwę, ale klient może złożyć zamówienie na grzejnik w wybranym kolorze z palety RAL Purmo Group.

Tinos H można łączyć z jego pionowym „odpowiednikiem”, grzejnikiem dekoracyjnym Tinos V, co zapewnia najwyższą elastyczność aranżacji wnętrz.

tinos-hDo nowego grzejnika producent rekomenduje głowicę termostatyczną Evosense, która idealnie komponuje się z grzejnikami dekoracyjnymi poziomymi. Głowica ta występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: może być biała albo czarna.

Gwarancja

10 lat, pod warunkiem nabycia produktu od autoryzowanego dystrybutora Purmo Group Poland sp. z o.o. Na wszystkie komponenty elektryczne gwarancja udzielana jest na okres 2 lat.

Więcej informacji na temat Tinos H na stronie www.purmo.pl

Czytaj także: Ulga termomodernizacyjna i dotacje z PCP