Targi ENEX – Kielce 2022

View Calendar
2022-02-23 09:00 - 2022-02-24 17:00

Targi ENEX to jedna z niewielu imprez, na której branża OZE ma szansę zaprezentowania się w całej okazałości. W obliczu nadchodzących zmian w regulacjach prawnych, obecna edycja targów zapowiada się rekordowo.

Dlaczego warto odwiedzić Targi ENEX? Bo to wydarzenie, podczas którego wielu producentów pokazuje swoje produkty w Polsce po raz pierwszy. Imprezę odwiedzają  przedstawiciele zakładów energetycznych, producenci osprzętu i urządzeń dystrybuujących energię. Ale nie tylko. Chętnie odwiedzają ją także specjaliści i naukowcy z uczelni technicznych, a także reprezentanci urzędów miast i gmin, które realizują programy dofinansowań dla OZE.

Wybierając się na Targi ENEX, warto zwrócić uwagę na towarzyszące im panele dyskusyjne i konferencje. W tym roku kilka z nich dotyczyć będzie magazynowania energii odnawialnej. Nadchodzące zmiany w regulacjach prawnych jasno wskazują kierunek, w jakim będzie zmierzać gromadzenie i przetwarzanie pokładów mocy wyprodukowanej na potrzeby gospodarstw.

Targi Enex - co odwiedzić?

1.Forum Fotowoltaiczne Solar+ i Ogólnopolskie Forum Pomp Ciepła. Oba wydarzenia poruszać będą m.in. tematykę związaną z:

  • problemami instalacyjnymi,
  • nowatorskimi sposobami wykorzystania fotowoltaiki i pomp ciepła.

 

2. Salon Domy Pasywne. Wydarzenie, które w jednym miejscu gromadzi:

  • architektów projektujących budynki energooszczędne,
  • przedstawicieli firm sprzedających materiały budowlane niezbędne przy budowie domu energooszczędnego.

 

3. SOLACADEMY. Prezentacja dotycząca magazynów energii, którą poprowadzi Krzysztof Bukała,  ekspert ds. magazynowania energii i Product Manager w firmie Soltec.  Na spotkaniu dowiesz się:

  • Jak być częścią energetycznej rewolucji?
  • Jakie korzyści niesie magazynowanie energii z fotowoltaiki?
  • W jaki sposób zwiększać bezpieczeństwo energetyczne?
  • Dlaczego warto postawić pierwszy krok z Soltec?

 

Foto: Targi Kielce

Więcej informacji o SOLACADEMY na stronie www.soltec.pl

Międzynarodowe Targi Energii Odnawialnej ENEX odbędą się w Targach Kilce, w dniach 23-24 luty 2022 r. Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.targikielce.pl

Czytaj także: Dofinansowanie OZE w firmach w 2022 r.