Targi budowlane DOM

View Calendar
2020-08-22 - 2020-08-23 Cały dzień

W tym roku kieleckie targi budowlane, czyli XXVII Ogólnopolskie Targi Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM ze względu na pandemię odbywają się z lekkim opóźnieniem. Oczywiście z zachowaniem zasad bezpieczeństwa zalecanych przez Ministra Zdrowia i Głównego Inspektora Sanitarnego.

Ekspozycja targowa podzielona została na 10 salonów tematycznych. Najważniejsze z nich to: inteligentny dom, pokrycia dachowe, technika grzewcza, sanitarna i klimatyzacyjna, materiały budowlane oraz deweloperzy.

Przewidziano także powierzchnię dla stolarki otworowej, instalacji wodno-kanalizacyjnych czy materiałów wykończeniowych do kuchni i łazienki. Swoje miejsce na kieleckich targach znajdą też budowlane firmy usługowe i wydawnictwa branżowe.

Tegoroczne targi budowlane w Kielcach połączone zostały z targami OGRÓD i TY. Jako imprezy towarzyszące organizator przygotował dwie ekspozycje tematyczne: ZDROWIE i URODA oraz RĘKODZIEŁO.

Więcej informacji na www.targikielce.pl

Opinie wystawców na temat targów budowlanych DOM

- Targi Dom i Ogród to wydarzenie, podczas którego od lat prezentujemy swoje produkty. Targi cieszą się nieustającą popularnością wśród kielczan i mieszkańców województwa świętokrzyskiego. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tegorocznej edycji i już czekamy na następną!
Tomasz Bednarski - współwłaściciel firmy Styroplast

- Firma KrisMar już od 12 lat jest wystawcą podczas targów DOM. Obecność na wydarzeniu to
nie tylko możliwość zdobywania nowych klientów i nawiązywania biznesowych relacji, ale także gruntowanie pozycji na rynku. Targi DOM to wystawa licznie odwiedzana przez mieszkańców regionu, a udział w niej wpływa pozytywnie na nasz wizerunek.
Krzysztof Duda - współwłaściciel firmy KrisMar

- Targi Kielce to profesjonalnie przygotowane miejsce do organizacji imprez targowych. Przestronne i dobrze
wyposażone hale targowe oraz Centrum Kongresowe dają duże możliwości rozwijania biznesu dla wystawców.
Sławomir Krawczyk - właściciel firmy ELBUDEX


Czytaj także: Lubdom 2020, Instalacje 2020