Kieleckie targi Dom, Ogród i Ty

View Calendar
2023-04-15 09:00 - 2023-04-16 17:00

Kieleckie targi Dom, Ogród i Ty odbędą się już po raz 30. Atrakcją jubileuszowej edycji imprezy będzie wizyta Dominika Strzelca, znanego z telewizji ogrodnika-celebryty.

Tradycyjnie na wiosnę Targi Kielce organizują wystawę DOM, OGRÓD I TY, na której wystawcy prezentować będą nowoczesny sprzęt ogrodniczy, rośliny oraz materiały budowlane.  Skąd takie zestawienie? Jak podkreślają organizatorzy imprezy, kwiecień to czas licznych prac ogrodowych oraz porządków i remontów w domu.  Porządki w ogrodzie, odświeżenie mieszkania, remont domu, a Ty nie masz pomysłu, gdzie szukać inspiracji i porad ekspertów.

– Na  wszystkich zwiedzających targi czekają porady fachowców z zakresu projektowania wnętrz i ogrodów, producenci materiałów budowlanych oraz artykułów dla domu i ogrodu, rośliny, drzewka i sadzonki, a nawet najnowsza oferta samochodów  – mówi dyrektor projektu Grzegorz Figarski.

Najnowsze rozwiązania technologiczne dla domu i ogrodu, porady ekspertów, materiały budowlane i artykuły wyposażenia wnętrz oraz strefa zieleni czekają na zwiedzających jubileuszową 30. edycję wystawy Dom, Ogród i Ty.

Więcej informacji na www.targikielce.pl