Top Dekarz – nowy program Creatonu

Redakcja

Top Dekarz to program lojalnościowy, który organizuje firma Creaton. Nagrodą dla 10 uczestników z największą liczbą punktów jest spersonalizowanie zabudowy paki samochodu dostawczego. Akcja potrwa do końca maja przyszłego roku.

Program lojalnościowy Top Dekarz Creaton organizuje już po raz drugi. Jego pierwsza edycja odbyła się w roku 2019, a nagrodą dla 50 najlepszych dekarzy był wyjazd na event motoryzacyjny z ekipą rajdową RMF Racing Team. Teraz, ze względu na trwającą pandemię, nie jest to możliwe. Nagroda główna w Top Dekarz 2020 wydaje się jednak równie atrakcyjna, bo jest nią spersonalizowanie zabudowy paki samochodu. Otrzyma ją 10 uczestników programu, którzy zdobędą największą liczbę punktów. Następnych 20 (na miejscach od 11 do 30) zdobędzie natomiast zestaw specjalistycznych elektronarzędzi marki DeWalt.

Punkty nie tylko za produkty!

Creaton przewidział szeroki wachlarz możliwości zbierania punktów. Firma przyznaje je za:

  • wykonanie pokrycia dachowego z zastosowaniem dachówek cementowych i ceramicznych oraz membran marki Creaton, a także taśm Crepform albo Crearoll – punktowane są produkty zakupione nie wcześniej niż 1 maja 2020 roku;
  • regularne logowanie się na stronę programu Top Dekarz;
  • udział w quizach i rozwiązywanie zadań, które przygotował Creaton;
  • polecanie programu innym dekarzom;
  • promowanie akcji na swoich realizacjach;
  • udział w Akcjach specjalnych – Creaton oferuje je tylko uczestnikom programu – tu można zdobyć też dodatkowe nagrody.

Jak się zarejestrować do akcji Top Dekarz?

Dekarz pracujący z produktami marki CREATON lub deklarujący taką pracę w trakcie trwania programu, powinien wejść na stronę www.topdekarze.pl i wypełnić formularz rejestracyjny. Po pozytywnej weryfikacji i zaakceptowaniu zgłoszenia przez Organizatora, otrzymuje on zaproszenie w postaci aktywnego linka w wiadomości sms.

Dodatkowych informacji na temat programu udzielają Doradcy Handlowi-Techniczni Creaton. Ich wykaz wraz z numerami telefonu i adresem e-mail znajduje się na stronie creaton.pl/doradcy.

CZYTAJ TAKŻE: Poprawna izolacja dachu skośnego wełną mineralną
Akcesoria dachowe a poprawne funkcjonowanie dachu