Ranking samochodów dostawczych

Redakcja

Prezentujemy najlepsze modele samochodów dostawczych dostępne w lubelskich salonach samochodowych.

ford-dostawczychFord Transit

Mówisz PRACA, myślisz TRANSIT! Nowy Ford Transit to doskonałe połączenie współczesnej stylistyki z praktycznością. Wyróżnia się większą ładownością, oszczędnymi silnikami i doskonałymi możliwościami holowania. W kabinie dostępne są nowe systemy łączności oraz zaawansowane technologie wspomagające kierowcę.

Przestrzeń ładunkowa jest doskonale przemyślana, co przekłada się na szeroki przekrój możliwości transportowych oraz sprawny załadunek.

www.ford-lublin.pl


Opel Combo Cargo

Opel Combo Cargo – najmniejszy dostawczy Opel, który zadebiutował w salonach w 2019 roku. To auto oferujące profesjonalnym użytkownikom maksymalną efektywność i niskie koszty użytkowania. Dostępny w licznych wariantach, m.in. w wersji XL o długości nadwozia 4,75 m oraz w opcji z kabiną załogową.

Combo Cargo jest też wyjątkowo bogato wyposażony w systemy wspomagające prowadzenie i manewrowanie oraz ułatwiające bezpieczny transport towarów i podnoszące komfort przewożonej załogi.

www.opel.energozam.pl


Toyota PROACE

Toyota PROACE jest dostępny w 3 długościach nadwozia: Compact (4609 mm), Medium (4959 mm) i Long (5309 mm) oraz w wersjach z 2 rozstawami osi: 2925 mm i 3275 mm. Podwyższona ładowność sięga nawet do 1499 kg, a wymiary przestrzeni ładunkowej z pojemnością użytkową do 6,6 m3 umożliwiają przewóz do 3 europalet.

Na początku przyszłego roku w Polskich salonach Toyoty zadebiutuje nowy model aut dostawczych – Proace CITY – kompaktowy VAN.

www.toyota-lublin.pl

CZYTAJ TAKŻE: Ranking SUV-ów