Promocja: Zestawy mieszające BPS z pompą AFRISO APH

AFRISO Sp. z o.o.

Zestawy mieszające BPS z pompą AFRISO APH to gotowy sposób na proste i szybkie połączenie obiegów. Teraz producent dołącza do nich karty do 4F w wartości 250 zł!

Pompy obiegowe AFRISO APH to nowość, dla której producent zorganizował akcję promocyjną. W ramach promocji do każdego zestawu BPS zawierającego nową pompę AFRISO dołącza kartę o wartości 250 zł. Kartę zrealizować można w sklepach 4F.

Nowa pompa AFRISO APH posiada trzy charakterystyki:

  1. Ciśnienie proporcjonalne – producent poleca ją do instalacji, w których większe straty ciśnienia występują w rurach rozprowadzających czynnik niż na odbiornikach ciepła. Możecie ją zastosować np. w instalacjach grzejnikowych w systemie dwururowym.
  2. Stałociśnieniowość – charakterystyka sprawdzi się w instalacji, w których największe straty ciepła występują na odbiornikach, np. w podłogówce. Producent poleca ten wybór także w instalacjach modernizowanych, bez dokumentacji projektowej.
  3. Stała prędkość obrotowa – charakterystyka do instalacji, w których nie ma żadnych elementów regulacyjnych, a wymagany jest stały przepływ medium. Z taką charakterystyką powinna pracować pompa do ładowania zasobnika c.w.u. albo bufora ciepła.

pompa-aph-afriso

 

Promocją objęte są wszystkie zestawy mieszające BPS z pompą AFRISO APH. Akcja trwa od 30 stycznia  do 3 marca 2023 r.

Regulamin promocji dostępny jest na www.afriso.pl.

Czytaj także: Pompa ciepła zamiast kotła- rewolucja, remedium czy konieczność?