Panasonic split w akcji promocyjnej

Panasonic

Panasonic split – klimatyzatory do instalacji w domu, teraz możesz zakupić na warunkach promocyjnych. Nagrodą dla uczestników akcji jest karta przedpłacona na paliwo, której wartość zależy od ilości zgromadzonych punktów.

Jeżeli jesteś instalatorem domowe klimatyzatory Pansonic split, możesz zakupić na warunkach promocyjnych. Uczestnicy akcji w nagrodę otrzymują karty paliwowe, których wartość zależy od ilości zdobytych w promocji punktów.

 

Zasady uczestnictwa w promocji Panasonic split

W akcji uczestniczyć mogą wyłącznie instalatorzy, którzy są:

  • osobą fizyczną prowadzącą działalność gospodarczą;
  • spółką handlową, które instaluje tego typu urządzenia.

 

Udział w akcji biorą wszystkie urządzenia objęte promocją, które firma nabyła nie wcześniej niż 1 października 2022 r. i zamontowała u klienta indywidualnego.

Aby wziąć udział w promocji, instalator musi na stronie organizatora akcji zarejestrować kartę gwarancyjną, wpisując w komentarzu do wniosku hasło promocja split.

Promocją objęte są klimatyzatory split (RAC) przeznaczone do instalacji domowych. Promocją objęte są klimatyzatory Panasonic split zakupione nie wcześniej niż 1 października 2022 r. i nie później niż 28 lutego 2023 r.

Urządzenia typu split składają się z dwóch elementów:

  1. agregatu zewnętrznego;
  2. jednostki wewnętrznej.

 

Agregaty marki Panasonic łączyć można z jednostką wewnętrzną naścienną, kasetonową, kanałową albo konsolą podłogową.

Po zakończeniu konkursu uczestnicy otrzymają karty paliwowe przedpłacone. Ich wartość zależy od liczby punktów, które uczestnik zgromadzi w czasie trwania promocji. Kupując urządzenia objęte promocją, każdy uczestnik otrzymuje 1 pkt z każde wydane 50 zł.

Więcej informacji tutaj.

Oprac. Redakcja