Nowy program lojalnościowy Resideo

Redakcja

Nowy program lojalnościowy Resideo daje instalatorom możliwość zdobycia fantastycznych nagród za: zakup produktów Resideo, polecanie nowych instalatorów do programu oraz udział w szkoleniach. Nawet 2% wartości zebranych punktów firma zwraca w postaci nagród.

Nowy program lojalnościowy Resideo opiera się przyznawaniu instalatorom jednego punktu za każdą złotówkę wydaną na produkty firmy. Punkty możesz następnie wymienić na nagrody. Dodatkowe punkty otrzymasz za każdego nowego zarejestrowanego uczestnika, którego poleciłeś (500 punktów) oraz za ukończenie szkoleń. Warunkiem uczestnictwa w programie lojalnościowym jest wyrażenie zgody na aktualnie obowiązujące warunki akcji.

Proces rejestracji i przyznawania nagród

Zarejestruj się na stronie i zaakceptuj obowiązujący regulamin: http://www.installer.honeywellhome.com
Aktywuj swoje konto.

Zbieraj punkty za zakup produktów Honeywell Home i Braukmann, rejestrując kwalifikujące się faktury.

Bierz udział w szkoleniach i polecaj nowych instalatorów do programu, a otrzymasz za to dodatkowe punkty. Aby zapisać się na szkolenie, przejdź do zakładki „szkolenia” na swoim koncie i wybierz dostępne szkolenie. Punkty zostaną przyznane po ukończeniu kursu.

Wymieniaj punkty na nagrody. Masz na to 12 miesięcy od daty ich przyznania. Wybrać możesz między innymi: bony na zakupy, nowe produkty technologiczne, produkty Honeywell Home.

Uzyskaj pięcioletnią gwarancję na wybrane produkty. Aby skorzystać z przedłużonej gwarancji, musisz wypełnić odpowiednią sekcję formularza rejestracyjnego.


Resideo jest wiodącym światowym dostawcą rozwiązań w zakresie komfortu, ogrzewania i bezpieczeństwa, głównie w środowiskach mieszkalnych. Budowana w oparciu o 130-letnie dziedzictwo firma jest już obecna w ponad 150 milionach domów, każdego roku instalując 15 milionów systemów. Obsługujemy ponad 110 tys. wykonawców poprzez wiodących dystrybutorów, m.in. spółkę zależną ADI Global Distribution, która eksportuje do ponad 100 krajów i posiada ponad 200 obiektów magazynowych na całym świecie.