W przyszłość z Como – każdy wygrywa

View Calendar
2021-04-27 - 2021-05-31 Cały dzień

W przyszłość z Como to konkurs dla dekarzy, który organizuje firma Budmat. Każdy uczestnik wygrywa nagrodę gwarantowaną. Na zwycięzców czekają profesjonalne sprzęty marki Makita.

Dziś, 27 kwietnia, startuje konkurs dla dekarzy W przyszłość z Como. Organizator, firma Budmat – producent blachodachówki modułowej Como, nagrodzi każdego uczestnika. Każdy, kto zgłosi swoją realizację dachu z tym pokryciem, otrzyma parę pasów dekarskich. Na zwycięzców czekają zaś warte ponad 2 tys. zł trzy profesjonalne narzędzia marki Makita.

w-przyszlosc-z-como-konkurs

Żeby wygrać, trzeba być szybkim i zdecydowanym. Sprzęt Makita otrzymają bowiem Ci dekarze, którzy zgłoszą się najszybciej. Czasu jest niewiele, bo konkurs trwa tylko do 31 maja 2021 roku.

Zgłoszenia przyjmowane są tutaj. Aby wziąć udział w konkursie W stronę przyszłości z Como, do zgłoszenia trzeba dołączyć zdjęcie dachu wykonanego z blachodachówki modułowej Como.

 

Bądź pierwszy i zgarnij nagrodę główną o wartości ponad 2000 PLN!


Blachodachówka modułowa Como to nowość w ofercie firmy Budmat, uchodzącej za kreatora trendów na rynku pokryć stalowych. Swoją nowość Budmat oferuje w wersji gładkiej i z lekką falą. Na ostateczny efekt estetyczny duży wpływ będzie miało podwójne gięcia przetłoczenie oraz podtłoczenia wzdłuż przetłoczeń i podwinięcie przedniej krawędzi arkusza. Te ostatnie eliminują potrzebę dodatkowego zabezpieczania krawędzi pokrycia. Dla ułatwienia montażu Como na dachu producent przygotował fabrycznie miseczki i otwory montażowe. Nowa blachodachówka dostępna jest w dwóch powłokach: X-Mat i D-Mat. W obu przypadkach Budmat gwarantuje powtarzalność koloru arkuszy Como, niezależnie od partii, w której zostały wyprodukowane.