Lider Budownictwa 2020

Ytong Silka Multipor

Jesteś wykonawcą? Chcesz wraz ze swoją ekipą zdobywać atrakcyjne nagrody? Zgłoś się do cieszącego się wielkim uznaniem programu dla firm wykonawczych – Lider Budownictwa! Im więcej domów wybudujesz w technologii Ytong Silka Multipor, tym więcej nagród zbierzesz dla siebie i swojej ekipy. Najlepsze firmy co roku zapraszane są na ekskluzywną Galę Lider Budownictwa.

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji programu dla firm wykonawczych – Lider Budownictwa. Nagradzamy w nim najlepsze firmy budowlane – liderów w segmencie budowy domów jednorodzinnych realizowanych w pełnym systemie Ytong Silka Multipor.

W programie Lider Budownictwa 2020 kontynuujemy premiowanie domów wybudowanych w technologii ściany jednowarstwowej Ytong Energo+. Nowością tej edycji jest premiowanie dodatkowym punktem domów ocieplonych płytami Multipor ETICS. Do tego wybraliśmy dla Państwa szereg atrakcyjnych nagród: od naszych systemowych narzędzi i ubrań roboczych, przez najwyższej klasy sprzęt budowlany, po nowoczesne urządzenia AGD i sprzęt elektroniczny.

Zachęcamy do aktywnego udziału w programie Lider Budownictwa. Najlepsze firmy wykonawcze, które zbudują najwięcej domów w tej edycji programu, zaprosimy pod koniec 2020 roku na najbardziej prestiżową imprezę w branży – Galę Lider Budownictwa!