Dla wszystkich, którzy cenią precyzję pracy

Luvi sp. z o.o., [email protected]

Jakość wykonanego pomiaru jest czynnikiem decydującym o jakości pracy. Z tego powodu w pracy rzemieślniczej wymagane są narzędzia pomiarowe, na których można całkowicie polegać – przy każdej pogodzie i w najtrudniejszych warunkach. Od 1889 roku Stabila tworzy solidne urządzenia pomiarowe, których obsługę każdy użytkownik jest w stanie opanować od razu. Ten, kto ceni sobie jakość, darzy markę Stabila zaufaniem.

poziomica stabila

Najlepsza jakość jest opłacalna. Prędzej czy później

Każdy fachowiec wie, że na budowie nie wszystko przebiega bezproblemowo. Wtedy doceniamy narzędzia, na których można polegać w trudnych sytuacjach. Wyobraźmy sobie, że poziomica po upadku z rusztowania wykonuje dokładne i precyzyjne pomiary mimo mocnego uderzenia w podłoże – tak samo jak pierwszego dnia. Na tym właśnie polega jakość firmy Stabila! Poziomice Stabila posiadają zalaną na stałe libellę, dzięki czemu możliwe jest zapewnienie absolutnej dokładności pomiaru również w warunkach dużego obciążenia, przez co nie jest wymagane wykonanie nastawiania dodatkowego. Dlatego specjaliści na całym świecie zaufali naszym poziomicom. W Stabila każdy specjalista znajdzie poziomicę spełniającą jego oczekiwania: w zależności od potrzeb i typu zastosowania – łatwego lub trudnego, krótkiego lub zajmującego więcej czasu – a także specjalne poziomice, które służą do specyficznych zastosowań.

ekipa budowlana stabila

Poziomica teleskopowa Stabila 80 T

Narzędzia marki Stabila to produkty o bardzo wysokiej jakości, adresowane przede wszystkim do użytkowników z branży budowlanej, przemysłu, ale i domowego warsztatu. W asortymencie każdy znajdzie coś dla siebie. Nowość, która niedawno pojawiła się na rynku, to poziomica teleskopowa 80 T. Ten, kto ceni wygodę i funkcjonalność, na pewno będzie zadowolony z wyboru.

Podstawowe cechy poziomicy teleskopowej 80 T to:

  • pomiar w pionie i poziomie;
  • możliwość wydłużenia (system teleskopowy) i blokada konkretnego wymiaru;
  • 1 libella pozioma, 1 libella pionowa;
  • dokładność pomiaru w pozycji normalnej +/- 0,5 mm/m (zamknięta) oraz +/- 1,0 mm/m (przedłużona);
  • dokładność pomiaru w pozycji poziomej odwróconej (sufitowej) +/- 0,75 mm/m (zamknięta) oraz +/- 1,0 mm/m (przedłużona);
  • opatentowany system mocowania libelli zapewniający dużą precyzję pomiaru;
  • wykonana ze wzmocnionego profilu aluminiowego o zwiększonym przekroju;
  • możliwość blokady i dopasowania do konkretnego wymiaru.

Narzędzie dostępne w Luvi Sp. z o.o. w Lubartowie.


Luvi Sp. z o.o., 21-100 Lubartów

ul. Przemysłowa 24, tel./fax 81 855 44 38

e-mail: [email protected]