Zostań Rekomendowanym Wykonawcą VELUX

Program Rekomendowany Wykonawca VELUX to atrakcyjna oferta wsparcia dla wykonawców z całej Polski, którzy chcą podnosić kwalifikacje zawodowe i rozwijać swoje firmy dekarskie i montażowe. Od lat cieszy się on renomą wśród dekarzy. Tegoroczna odsłona Programu została zmodyfikowana tak, aby jeszcze bardziej odpowiadała aktualnym potrzebom rynkowym i pomagała Wykonawcom w codziennej pracy.

Tytuł Rekomendowanego Wykonawcy VELUX otrzymuje firma, która przeszła etap kwalifikacji na budowie, a jej pracownicy uczestniczyli w szkoleniu, które składa się z części praktycznej z montażu okien dachowych oraz teoretycznej, uzupełnionej wskazówkami w zakresie optymalnego doboru produktów izolacyjnych oraz akcesoriów do okien dachowych.

Program Rekomendowany Wykonawca VELUX zakłada kompletne i profesjonalne wsparcie marketingowe. Kontakt do firmy, która otrzyma tytuł, jest opublikowany na stronie internetowej VELUX, w Lokalizatorze Rekomendowanych Wykonawców Znajdź Dekarza. W ten sposób inwestorzy w łatwy i szybki sposób znajdują dobrych fachowców, a przeszkoleni dekarze mogą liczyć na pozyskanie większej liczby zleceń.

Firmy, które przejdą etap kwalifikacji i biorą aktywny udział w programie, mogą dodatkowo ubiegać się o tytuł EXPERTA VELUX. W 2020 roku mogą ubiegać się o niego Wykonawcy, którzy podnoszą swoje kwalifikacje na szkoleniach VELUX oraz polecają klientom nasze rozwiązania i biorą udział w promocjach produktowych, a także aktywnie komunikują się z naszymi klientami. Prestiżowy tytuł EXPERT VELUX 2020 otrzyma 45. najlepszych Rekomendowanych Wykonawców VELUX z całej Polski. Można o niego ubiegać się od 1 lutego do 31 października 2020. Tegoroczna rywalizacja o tytuł będzie wyjątkowa ze względu na 30-lecie firmy VELUX. Na zwycięzców będą czekać atrakcyjne nagrody, a sam udział w konkursie będzie okazją do zdobycia nowych umiejętności dekarskich i skorzystania z wielu dodatkowych bonusów. Gala EXPERTA VELUX 2020 zyska jeszcze bardziej wyjątkową oprawę.

Zdobycie tytułu Rekomendowanego Wykonawcy to jednak tylko pierwszy krok. Firma VELUX dba także o stałe podnoszenie kwalifikacji dekarzy i umożliwia im zdobycie specjalizacji w zakresie montażu bardziej zaawansowanych produktów, np. okien do płaskiego dachu czy systemów elektrycznych INTEGRA®. Wykonawcy mogą skorzystać z atrakcyjnych szkoleń, podczas których zdobywają wiedzę o najnowszych produktach i promocjach, a także rozwijają umiejętności montażowe pod okiem profesjonalnych Doradców Technicznych VELUX.

 

Co nowego czeka nas w programie Rekomendowany Wykonawca VELUX w 2020 roku?

Badania konsumenckie pokazują, że inwestorzy postrzegają wykonawców jako ważnych doradców w procesie budowy, a zwłaszcza remontu domu, co oznacza, że oczekują od nich rzetelnej wiedzy i doświadczenia. W tym roku klientom proponujemy uproszczony program kwalifikacji produktowych, mający ułatwić im dopasowanie wykonawcy do usługi, której potrzebują. Wychodząc naprzeciw potrzebom inwestorów, wprowadzona została nowa kwalifikacja: Naprawa i serwisowanie okien VELUX. Jeżeli firmy biorące udział w Programie są zainteresowane zdobyciem tej kwalifikacji, mogą ubiegać się o nią, kontaktując się z Doradcą Technicznym VELUX.

W ciągu ostatnich kilku lat dużym zmianom uległy systemy sterowania oknami VELUX INTEGRA®. Szkolenia z tego zakresu zostały uzupełnione o instalację inteligentnego systemu kontroli klimatu VELUX ACTIVE, który na podstawie danych z wewnętrznych czujników jakości powietrza oraz z lokalnych baz pogodowych dba o to, aby na poddaszu panowały najlepsze warunki dla domowników i umożliwia zdalne sterowanie produktami INTEGRA® z aplikacji w telefonie, z każdego miejsca na świecie.

W tym roku z troski o jakość Programu i zadowolenie klientów, aby kontynuować swój udział w nim, należy potwierdzić swoje kwalifikacje. W tym celu należy skontaktować się z Doradcą Technicznym VELUX.


Więcej informacji o programie oraz cennych porad dla Wykonawców można znaleźć na stronie: www.velux.pl/profesjonaliści/dekarze