Zarządzanie spotkaniami dzięki zarezerwuj.pl

InsERT

Zarządzanie spotkaniami, rezerwacjami i zasobami stanie się łatwiejsze dzięki nowej aplikacji przygotowanej przez InsERT. Firma udostępnia zarezerwuj.pl w wersjach dla różnych branż. System obsługuje rezerwacje internetowe, telefoniczne i złożone na miejscu.

Zarządzanie spotkaniami, kontaktami i rezerwacją dzięki zarezerwuj.pl staje się mniej pracochłonne i skomplikowane. Nowa aplikacja obsługuje rejestrację, wyszukiwanie wolnych terminów, kontakt z klientami i pracownikami i tym podobne procesy.  W efekcie znacząco skraca czas niezbędny do dokonania rezerwacji i zwiększa satysfakcję klientów, co w prosty sposób może zwiększyć przychody z działalności.

Zarządzanie spotkaniami i nie tylko

Z aplikacji korzystają już firmy usługowe, branża transportowa, serwisy IT i restauracje. Ale to nie wyczerpuje możliwości, jakie daje zarezerwuj.pl. Aplikacja świetnie poradzi sobie z zarządzaniem zasobami i rezerwacją usług doradczych, szkoleniowych, w warsztatach samochodowych, wypożyczalniach sprzętu i wielu innych. System obsługuje także takie funkcje, jak rezerwacje samochodów firmowych.

zarezerwuj.pl przeszedł proces integracji i certyfikacji z popularną platformą Zoom. Dzięki temu użytkownicy mogą umawiać wideospotkania bezpośrednio w nowej aplikacji , a uczestnikom przesyłane są powiadomienia z odpowiednimi zaproszeniami i linkami. To pierwsze polskie rozwiązanie z tego sektora we współpracy z Zoomem.

Aplikację można testować przez miesiąc bezpłatnie.

Funkcjonalności ułatwiające zarządzanie spotkaniami i kontaktami

Przejrzysty terminarz

Elastyczny i łatwy w obsłudze kalendarz pozwala błyskawicznie dodawać rezerwacje złożone na miejscu lub telefonicznie. Możliwa jest praca w widoku miesięcznym, tygodniowym lub dziennym.

Powiadomienia SMS

Specjalny mechanizm wysyłania SMS-ów pozwala automatycznie przesyłać potwierdzenia rezerwacji i przypomnienia o nadchodzących wizytach. Użytkownicy otrzymują na start pakiet bezpłatnych SMS-ów.

Formularz rezerwacji na stronie www

Klienci mogą dokonać rezerwacji m.in. używając widgetu zamieszczonego na firmowej stronie www. Wszystkie dokonane w ten sposób rezerwacje pojawiają się błyskawicznie w systemie. To wygodna metoda pozyskiwania klientów – bez rozmów telefonicznych czy wcześniejszej wizyty.

Raporty i dokumenty

zarezerwuj.pl umożliwia szybki dostęp do najważniejszych informacji biznesowych – jedno kliknięcie wystarczy do wywołania raportów o przychodowości i popularności usług oraz najważniejszych danych o klientach. Aplikacja pomaga także tworzyć cenniki i grafiki pracy.

Płatności online

Dzięki wbudowanym w system płatnościom online rezerwacje usług są także możliwe po opłaceniu zaliczki lub całej należnej kwoty.

CZYTAJ TAKŻE: Narzędzia komunikacji i pracy zdalnej. Facebook


UWAGA!

Na stronie zarezerwuj.pl dostępne są tutoriale, czyli bezpłatne przewodniki online, które krok po kroku pokazują, jak rozpocząć pracę z aplikacją i obsługiwać rezerwacje w zależności od branży.   


InsERT jest największym w kraju – pod względem liczby sprzedanych licencji – producentem oprogramowania dla firm. Strategia firmy polega na tworzeniu programów wysokiej jakości, które są przyjazne w użytkowaniu i uniwersalne. Oferta firmy obejmuje kompleksowe rozwiązania wspomagające zarządzanie małymi i średnimi firmami.