Ranking SUV-ów

Redakcja

Nasz ranking suv-ów to cztery modele samochodów wybrane z oferty najpopularniejszych marek w naszym regionie. Przedstawiciele salonów firmowych polecają je ze względu na ich parametry techniczne.

Ranking suv-ów: BMW X5

Czwarta generacja BMW X5 zachwyca bogactwem innowacji. Jeszcze intensywniej niż do tej pory manifestuje typowe dla samochodów SAV (Sports Activity Vehicle) połączenie wydajności w terenie z dynamiczną przyjemnością jazdy po szosie.

Pierwszy model BMW X z opcjonalnym pakietem Offroad.

Dwuczęściowa pokrywa bagażnika, bezdotykowe otwieranie i zamykanie obu elementów z opcjonalnym dostępem komfortowym.

Najważniejsze parametry (tymczasowe):

  • zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 11,6 – 6,0 l/100 km;
  • emisja CO₂ w cyklu mieszanym: 264 – 158 g/km.

www.bmw.pl


Ranking suv-ów: Mitsubishi Eclipse Cross  mistubishi_ranking-suv-ow          

Nowy Mitsubishi Eclipse Cross posiada turbodoładowany silnik benzynowy 1.5 z podwójnym wtryskiem paliwa.

Zaawansowana przekładnia bezstopniowa (CVT) gwarantuje płynne i dynamiczne przyspieszanie oraz niskie zużycie paliwa.

Układ napędu na wszystkie koła z systemem Super All-Wheel Control Mitsubishi zapewnia wyjątkowe możliwości zarówno w mieście, jak i na wiejskich drogach.  Kierowca może wybrać jeden z trybów jazdy w zależności od warunków drogowych. Dzięki temu może poprawić precyzję pokonywania zakrętów, stabilność w jeździe na wprost lub zdolność manewrowania na śliskiej nawierzchni.

www.mitsubishi.lublin.pl


ranking-suv-ow-3

Ranking suv-ów: Subaru Forester

Subaru Forester wyróżnia się niezwykle mocnym silnikiem oraz dopracowanym napędem na cztery koła z funkcją X-mode. Funkcja ta poprawia trakcję w terenie oraz zapewnia łatwość pokonywania śliskich odcinków dróg.

Forester posiada symetryczny napęd 4×4, który pozwala bez obaw wjechać w teren.

W wersji XT z 241-konnym benzyniakiem to także auto dla miłośników szybkiej jazdy. Posiada m.in. duży bagażnik. Jego minimalna pojemność przy rozłożonych siedzeniach wynosi 505 l, oraz bogate wyposażenie.

www.subaru.pl


 

ranking suv-ow-4

Ranking suv-ów: Toyota RAV4

Nowa Toyota RAV4 zapewnia czystą przyjemność z jazdy. Wersja hybrydowa jest wyposażona w nowy 2,5-litrowy silnik. To źródło imponującej mocy, które oferuje  jednocześnie moment obrotowy zapewniający płynną jazdę.

Łączna moc układu hybrydowego dla  silnika z inteligentnym systemem napędu AWDi (4×4) wynosi aż 222 KM. Przyspieszenie zaś od 0 do 100 km/h – 8,1 s.

Dla napędu 4×2 wartości te wynoszą odpowiednio 218 KM i 8,4 s.

W ofercie dostępny jest również 2-litrowy silnik spalinowy z bezpośrednim wtryskiem paliwa i napędem 4×2 (FWD) lub 4×4 (AWD).

www.toyota-lublin.pl

CZYTAJ TAKŻE: Ranking samochodów dostawczych