Promocja na kotły marki Beretta

Redakcja

Promocja na kotły marki Beretta dotyczy serii Mynute oraz Exclusive. Do końca roku dealerzy Beretty w zamian za zakup kotła z tych serii będą mogli nabyć za symboliczny grosz kurtkę zimową z logo Beretta.

Promocja na kotły marki Beretta „uBierz ile chcesz” adresowana jest do wszystkich firm kupujących urządzenia marki Beretta bezpośrednio (umowa dealerska) i dotyczy kotłów kondensacyjnych serii Mynute i Exclusive zamówionych na warunkach standardowych wynikających z umowy handlowej.
Promocja trwa od 4 maja 2021 r. do 31 grudnia 2021 r. lub do wyczerpania zapasów i nie łączy się z innymi promocjami prowadzonymi w tym czasie przez Organizatora.
W zależności od okresu wskazanego w Regulaminie promocji gadżet będzie ulegał zmianie na inny przedmiot. Okres, w którym będzie można nabyć dany rodzaj gadżetu, wynosi dwa miesiące,. W trakcie trwania promocji Zamawiający będzie miał możliwość zakupu 4 różnych gadżetów.

W dniach 1.11.2021 – 31.12.2021 obowiązuje poniższy gadżet:

Kody produktów:

  • 27018471             Kurtka rozm. M
  • 27018472             Kurtka rozm. L
  • 27018473             Kurtka rozm. XL
  • 27018474             Kurtka rozm. XXL

Kotły marki Beretta powstają w polskiej fabryce w Toruniu. Ich producent należy do grupy Riello i jest częścią firmy Carrier, która kładzie silny nacisk na innowacyjność swoich urządzeń.

CZYTAJ TAKŻE:
Sterowanie strefowe evohome – nowe funkcje
Najwyższa jakość urządzeń grzewczych