Pompy obiegowe Grundfos i kasa wraca!

Redakcja

Kupując pompy obiegowe Grudnfos w hurtowniach należących do grupy SBS, otrzymasz zwrot pieniędzy na następne zakupy. Promocja trwa od 1 października do 30 listopada 2020 roku albo do wyczerpania zapasów!

Promocją objęte są pompy obiegowe typu Alpha 1L 25-40-180 oraz 25-60-180. Za zakup dwóch sztuk w tym samym czasie klienci otrzymują bon o wartości 50 zł na następne zakupy. Takie zestawy można komponować dowolnie. Znajdować mogą się w nich dwie pompy obiegowe Alpha 1L 25-40-180 albo dwie Alphy 1L 25-60-180. Można też kupić i taką, i taką.

Akcja będzie trwała tylko dwa miesiące, a być może jeszcze krócej. Wszystko zależy od tego, jak szybko wyczerpią się zapasy pomp objętych promocją.

Bonów (a więc i pieniędzy na dodatkowe zakupy) można zdobyć więcej. Wystarczy kupić więcej podwójnych zestawów wybranych do promocji pomp.

Bon (lub bony) promocyjny uczestnicy akcji muszą zrealizować do 31 grudnia 2020 roku.

Na Lubelszczyźnie do grupy SBS należą:

  • HAP Armatura (Lublin, Chełm, Zamość, Biała Podlaska, Puławy);
  • And-Bud (Lublin);
  • Vapol (Lublin);
  • Santerm (Lublin-Jastków);
  • Apis (Międzyrzec Podlaski, Łuków).

Na pompy obiegowe ALPHA 1L producent udziela 5 lat gwarancji. Są to urządzenia samosterujące, które automatycznie dostosowują parametry swojej pracy do wymagań instalacji. Ich znowelizowany model C instalatorzy mogą stosować we wszystkich rodzajach instalacji grzewczych. Niezależnie od tego czy natężenie przepływu jest zmienne, czy stałe.

Szczegóły akcji na stronie organizatora.

CZYTAJ TAKŻE: Sterowanie instalacją c.o. z chmury