Plotery i obrabiarki CNC marki SARNOX

Sarnox

Plotery frezujące pozwalają na znaczne usprawnienie procesów produkcyjnych firmy. Umożliwiają wytwarzanie jednakowych oraz powtarzalnych elementów, które łatwo można wyprodukować w dużych ilościach przy zachowaniu wysokiej jakości i precyzji.

 

Dlaczego plotery CNC?

Plotery frezujące to nowoczesne i precyzyjne maszyny CNC przeznaczone do obróbki skrawaniem szerokiej gamy materiałów:

  • drewna,
  • płyt wiórowych, MDF, OSB,
  • sklejek,
  • tworzyw sztucznych PCV,
  • plexi,
  • dibondu.

Maszyny te mają szerokie zastosowanie w przemyśle drzewnym, meblarskim oraz reklamowym.

SARNOX – w czym się specjalizuje?

Plotery frezujące dostępne są w ofercie firmy SARNOX. Firma ta specjalizuje się w produkcji i sprzedaży ploterów oraz obrabiarek CNC. W swojej ofercie posiada maszyny odpowiednie zarówno dla mniejszych warsztatów, jak i te spełniające wymagania profesjonalnych wyspecjalizowanych zakładów. Oferuje plotery frezujące o dowolnym rozmiarze stołu roboczego.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę techniczną firma SARNOX jest w stanie dobrać najlepsze dla zastosowań klienta plotery i obrabiarki, które przechodzą złożone testy produkcyjne. Dzięki temu wiadomo, jakie rozwiązania należy zastosować w danej firmie.

Wysoka jakość w atrakcyjnej cenie

Zaletą ploterów jest konstrukcja wykonana ze stali z dodatkami żeliwnymi, która zapewnia maszynie dużą sztywność i wytrzymałość na przeciążenia oraz tłumienie drgań. To z kolei przekłada się na dokładność pracy maszyny.

Plotery są wyposażone w profesjonalne bezszczotkowe wrzeciono wysokiej klasy chłodzone cieczą na łożyskach ceramicznych, zapewniające wysoki komfort pracy oraz bardzo mocne serwonapędy. Posiadają one intuicyjny interfejs oraz przyjazny system sterowania, dzięki czemu mogą być używane nawet przez początkujących użytkowników. Sterowanie maszyną odbywa się za pomocą kontrolera, który posiada własny procesor oraz pamięć operacyjną.

W zależności od obróbki, plotery wyposażone są w stoły z rowkami teowymi lub w systemy próżniowego mocowania materiału, co znacznie ułatwia mocowanie płyt. Dostępna jest również wersja hybrydowa stołu. Do opcji stołu próżniowego (hybrydowego) oferowane są wysokiej jakości pompy próżniowe oraz wentylatory podciśnieniowe.

plotery

Automatyczna wymiana narzędzia – magazyn liniowy ATC

Dodatkowe opcje

Na życzenie klienta maszyny mogą zostać uzupełnione o dodatkowe opcje. Przydatna może okazać się automatyczna wymiana narzędzia bądź system chłodzenia narzędzia czy odciągu wiór.


SARNOX
37-415 Zaleszany, ul. Spółdzielcza 3B
tel. 535 435 773, www.sarnox.pl