Okno z ukrytym skrzydłem – Reveal Hide

OknoPlus

Okno z ukrytym skrzydłem Reveal Hide to nowa propozycja firmy OknoPlus powiększająca rodzinę Reveal. Ich konstrukcja bazuje na nowatorskich profilach Decalu a design idealnie wpisuje się w nowoczesną stylistycznie bryłę budynku.

Reveal Hide to okna zaprojektowane i wykonane w opatentowanej technologii So Easy. Zaskakuje swoją nowatorską konstrukcją, która upraszcza i przyspiesza proces produkcji. Dzięki temu czas oczekiwania na realizację zamówienia znacząco się skraca.

Z zewnątrz wygląda jak stare szklenia – konstruowane zgodnie z zasadą minimum profili, maksimum szkła. Mimo to jego prosta, minimalistyczna w wyglądzie konstrukcja sprawia, że świetnie nadaje się do montażu w domach o minimalistycznej architekturze. Za niezwykły efekt wizualny odpowiadają smukłe profile, niewidoczne zawiasy, schowane odwodnienia i… ukryte skrzydło.

Zgodnie z coraz bardziej znaczącym trendem Reveal Hide jest mało widoczne, wygodne w obsłudze i ma najlepsze wśród okien aluminiowych parametry termoizolacyjne. Nowe okno z ukrytym skrzydłem Reveal Hide łatwo utrzymać w czystości, bo aluminium nie wymaga żadnych specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Nawet zwykłe mycie jest bardzo proste, między innymi dzięki temu, że producent zintegrował uszczelki z profilem uszczelki i okucia z ukrytymi zawiasami.

Szyba w Reveal Hide jest wklejana. W efekcie okno jest jeszcze bezpieczniejsze, a jego statyka pozostaje na najwyższym poziomie. Klejony pakiet szklany jest o wiele bardziej odporny (niż standardowy) na naprężenia i potencjalne uszkodzenia mechaniczne.

Parametry:
  • U = 0,7 W/m2K;
  • obciążenie wiatrem – C5;
  • wodoszczelność – E2400;
  •  Lt = 77%;
  • g = 60%.

 

Produkt dostępny jest w trwającej obecnie promocji zimowej „Niekończące się korzyści od OknoPlus”, w której rabaty na okna sięgają nawet 47%. Więcej informacji o Reveal Hide i promocji w salonach firmowych i u autoryzowanych partnerów OknoPlus.

CZYTAJ TAKŻE: Nowe trendy w montażu okien
Montaż stolarki – niezbędny krok w tył