Nowe rozdzielacze poliamidowe Afriso

Redakcja

Nowe rozdzielacze poliamidowe marki Afriso to ProCalida EF1 K. Po konsultacjach z instalatorami zastąpią one rozdzielacze ProCalida EF1. Producent obiecuje cenę dostosowaną do potrzeb i możliwości polskiego rynku.

Nowe rozdzielacze poliamidowe Afriso – co uległo zmianie?

ProCalide EF1 K producent wyposażył w precyzyjne rotametry mierzące zakres od 0,2 do 1,6 l/min. Rozszerzył także katalog jego możliwych zastosowań. Nowe rozdzielacze mogą być:

  • stosowane w instalacjach ogrzewania lub chłodzenia płaszczyznowego;
  • montowane w szafce umieszczonej w ścianie, skąd rozprowadzają ciepło ze źródła do poszczególnych pętli instalacji. Możliwy jest też montaż pod stropem w instalacjach sufitowych;
  • wykorzystywane do regulowania ilość ciepła kierowanej do konkretnych pomieszczeń, a także napełniania, opróżniania i odpowietrzania instalacji płaszczyznowej;
  • sterowane za pomocą modułu FloorControl lub CosiTherm i siłownikami termoelektrycznymi TSA.

Ułatwienia dla instalatora

Nowe rozdzielacze poliamidowe instalator możne prosto połączyć z modułami mieszającymi BTU i BRU z oferty AFRISOBasic. Nie potrzebuje przy tym dodatkowych łączników. Połączenie to przygotuje wstępnie medium o odpowiedniej temperaturze do wpuszczenia w obiegi instalacji płaszczyznowej.

nowe-rozdzielacze-poliamidowe-afriso-2

Więcej informacji o nowych rozdzielaczach ProCalida EF1 K w:

 

 

Oprac. na podstawie materiałów firmy Afriso

CZYTAJ TAKŻE: Najwyższa jakość urządzeń grzewczych