Najwyższa jakość urządzeń grzewczych

Unical

Unical jest producentem przemysłowych, domowych kotłów centralnego ogrzewania i ciepłej wody użytkowej oraz najnowocześniejszych systemów klimatyzacji. Wytwarzając nasze urządzenia grzewcze szczególną uwagę zwracamy na ochronę środowiska i bezpieczeństwo.

Do najważniejszych cech naszych produktów należą:

  • wysoki komfort użytkowania,
  • jakość i bezpieczeństwo,
  • niskie zużycie energetyczne,
  • maksymalnie ograniczona szkodliwość dla środowiska.

Produkty firmy Unical to zaawansowane technologicznie i dostosowane do aktualnych wymagań rynku urządzenia grzewcze. Od 1972 roku ważną pozycją w rozwoju przedsiębiorstwa jest ciągłe udoskonalanie urządzeń poprzez zaawansowane poszukiwanie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Dzięki temu produkty firmy Unical cechują się wysoką jakością oraz innowacyjną technologią. Nasze fabryki znajdują się we Włoszech – Caorso  oraz Carbonara Po. To właśnie tam osiągnięto najwyższy poziom produkcji dzięki wysokiemu stopniowi automatyzacji i robotyzacji linii produkcyjnej.

W Caorso produkujemy kotły gazowe gazowe kondensacyjne o mocy od 12 do 1200 kW. Fabryka w Carbonara specjalizuje się natomiast w produkcji kotłów dużej mocy oraz kotłów przemysłowych – parowych – diatermicznych i wodnych.
Moc tych kotłów waha się od 11 do 20.000 kW.

Silną stroną firmy Unical jest produkcja urządzeń o najwyższej sprawności energetycznej, dbając również o estetykę i jakość wykonania.  Wszystkie urządzenia  posiadają   certyfikacje wymagane przepisami oraz  nagrodzone zostały niejednokrotnie między – narodowymi nagrodami za innowacyjność   oraz design  w technice grzewczej, m.in. nasz kocioł kondensacyjny OSA który został nagrodzony takimi nagrodami jak Red Dot Award 2017 oraz German Design Award w 2017 roku. Wiele naszych rozwiązań w urządzeniach jest opatentowanych,  dzięki czemu możemy pochwalić się nietuzinkowymi rozwiązaniami oraz bezawaryjną pracą przez wiele lat.

FL 2-3/2020 NASTĘPNY ARTYKUŁ: Tarcza Lubelska: samorządowcy wspierają firmy


 

www.unical.pl

 

 

Regionalny dystrybutor:
20-447 Lublin, ul. Diamentowa 2 A
tel. 81 469 16 28, tel. kom. 601 388 543
www.firmadys.pl

 

CZYTAJ TAKŻE: Wyzwania i problemy w branży sanitarnej