Mierniki testo w promocyjnych cenach

Redakcja

Mierniki Testo do pomiaru przepływu powietrza w systemach wentylacyjnych to łatwe i szybkie w obsłudze urządzenia kompaktowe. Teraz możesz je nabyć w promocyjnych cenach.

Promocja potrwa do 31 grudnia  bieżącego roku. Akcją objęte są wielofunkcyjne mierniki testo 440 oraz 400, które służą do pomiaru przepływu powietrza w systemach wentylacyjnych. Osoby zainteresowane mogą nabyć samo urządzenie albo zestaw promocyjny, w skład którego dodatkowo wchodzić może sonda termiczna bądź wiatraczkowa 16 mm albo 100 mm z Bluetooth. Mierniki 440 dostępne są ponadto w promocyjnych zestawach ComboKit 1 Bluetooth do pomiaru prędkości przepływu oraz – w formie bardziej zaawansowanej – do pomiaru prędkości przepływu i ciśnienia.

Akcją promocyjną objęte są również balometry firmy Testo.

 

Testo 440

Miernik wielofunkcyjny testo 440 to kompaktowy, przenośny przyrząd pomiarowy z intuicyjnym menu oraz szerokim wyborem sond (zamawiane osobno) do pomiaru prędkości przepływu oraz jakości powietrza w pomieszczeniach.

Do miernika można podłączyć jednocześnie 3 sondy: sondę Bluetooth, sondę przewodową i czujnik temperatury ze złączem termopary typu K. Przyrząd automatycznie wykrywa podłączone sondy, a przejrzyste menu pomiarowe gwarantuje prostą obsługę i ułatwia codzienną pracę.
Pomiar miernikiem wielofunkcyjnym testo 440 za pomocą tylko kilku kliknięć

 

mierniki-testo

Testo 400

Wielofunkcyjnym przyrząd pomiarowy dla profesjonalistów z dziedziny wentylacji, klimatyzacji i kontroli jakości powietrza w pomieszczeniach.

Umożliwia precyzyjne pomiary, dokumentację i analizę wszystkich istotnych parametrów, za pomocą tylko jednego urządzenia

 

 

 

Balometr testo 420

Przyrząd przeznaczony do pomiaru przepływu powietrza na kratkach wentylacyjnych, w tym anemostatach wirowych. Wyjątkowa lekkość, wymienne rękawy pomiarowe, aplikacja mobilna gwarantuje wygodną pracę i pozwala wypełnić wytyczne i normy dotyczące jakości powietrza w systemach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych.

 

Promocja obowiązuje do 31.12.2022.

Więcej informacji na testo.com