LUBHOTEL – z myślą o biznesie

Lubhotel

Otwarty kilka miesięcy temu LUBHOTEL nie jest zwykłym obiektem przeznaczonym dla gości odwiedzających Lublin. To hotel, który powstawał z myślą o potrzebach osób związanych z biznesem – tych, którzy organizują mniej lub bardziej liczne spotkania biznesowe oraz tych, którzy w celach biznesowych podróżują.

 

LUBHOTEL – miejsce profesjonalnych spotkań

Projektując sale przeznaczone na organizację spotkań biznesowych, konferencji, narad i szkoleń, zadbaliśmy, aby były to pomieszczenia technicznie dostosowane do wymagań, jakie stawiają takie wydarzenia. Dlatego wyposażyliśmy je w klimatyzację, zaciemnienie okien, nagłośnienie i mikrofon stacjonarny. Każdy pokój ma ponadto szybki dostęp do Internetu i flipchart. Każda z sal ma powierzchnię 70 m2, a potrzebne stoliki i krzesła można dowolnie zaaranżować. Bez przeszkód w każdej zmieści się 50 osób, a po ich połączeniu (istnieje taka możliwość!) ponad 100.

Dzięki atrakcyjnej lokalizacji LUBHOTELU po zakończonym spotkaniu jego uczestnicy łatwo dojadą do centrum miasta i innych dzielnic Lublina. Równie szybko dotrą na dworzec kolejowy, autobusowy albo lotnisko w Świdniku (obwodnica).

LUBHOTEL – wygodna baza biznesowa

Sami podróżujemy w celach biznesowych i wiemy, jak istotna jest komfortowa baza organizacyjna. Baza, w której można zarówno odpocząć, jak i przygotować się w ciszy i spokoju do spotkań z kontrahentami i partnerami w interesach. Dla osób służbowo przybywających do Lublina przygotowaliśmy zatem specjalne, klimatyzowane, jednoosobowe pokoje. Wyposażyliśmy je w wygodne, szerokie łóżka, łazienkę z prysznicem oraz miejsce do pracy. Każdy z nich posiada szybki dostęp do Internetu poprzez łącze Wi-Fi, zestaw do parzenia kawy lub herbaty, a nawet suszarkę do włosów i zestaw kosmetyków.

Po dniu wypełnionym pracą

Nasza oferta dla biznesu nie byłaby pełna, gdybyśmy nie zatroszczyli się o możliwość relaksu w komfortowych warunkach. Po dniu wypełnionym pracą nasi goście mogą zatem odprężyć się w jednym z pobliskich kompleksów rekreacyjnych. Korzystają z ich atrakcji na preferencyjnych warunkach. Niezapomnianym doświadczeniem może być również spotkanie z wyjątkowymi smakami potraw serwowanych przez szefa naszej kuchni w Restauracji 107. Chwile wytchnienia spędzić można także w naszym bogato zaopatrzonym lobby barze.


LUBHOTEL
20-338 Lublin, ul. Krańcowa 107A
tel. +48 81 477 95 00, www.lubhotel.pl