Lexus Lublin nowym salonem marki w Polsce

Lexus Lublin

Lexus Lublin to nowy obiekt w sieci dilerskiej Lexus Central Europe. Otwarcie salonu odbyło się 26 października i było połączone z prapremierą nowego Lexusa RX. Lexus Lublin to 15. salon Lexusa w Polsce.

Lexus prężnie rozwija swoją sieć dilerską w Polsce i dąży do osiągnięcia 100-procentowego pokrycia sprzedaży rynku premium, dlatego cały czas zwiększa liczbę obiektów. Do 2023 roku Lexus Central Europe planuje uruchomienie 20 placówek. Nowy salon Lexus Lublin to 15. punkt w sieci dilerskiej marki oraz jedyny w województwie lubelskim. Salon rozpoczął działalność od 26 października 2022 i prowadzi sprzedaż samochodów nowych i używanych, części zamiennych oraz akcesoriów, a także autoryzowany serwis mechaniczny.

Salon w Lublinie powstał zgodnie z założeniami Lexus Retail Concept, łącząc styl z komfortem oraz ergonomią. Wnętrze jest eleganckie, a designerskie detale nawiązują do stylistyki samochodów Lexusa. Wysoką wagę przywiązano do szczegółów takich jak materiały, zapach, muzyka czy multimedia salonu, by stworzyć wyjątkową atmosferę.

Lexus Lublin zapewnia obsługę zgodnie z zasadami japońskiej gościnności Omotenashi. To oznacza, że każdy klient traktowany jest jak gość we własnym domu, a wizyta w salonie japońskiej marki ma być unikalnym doświadczeniem i pierwszym krokiem do spektakularnego świata Lexusa. O to, aby każdy klient został zauważony, serdecznie przywitany i był przez cały czas pod opieką dba Omotenashi Manager.

26 października odbył się dzień otwarcia salonu połączony z prapremierą nowego Lexusa RX! Prezentację modelu nowego RX poprowadziła aktorka, modelka oraz prowadząca na #YT kanał #lucinskashows Anna Lucińska. Oprawę muzyczną zapewnił DJ Alan White. Wieczorem odbył się pokaz specjalny premierowego modelu dla Klientów firmy Auto Park Sp. z o.o. sp. k., który uświetnił występ p. Kamili Lendzion i p. Patryka Pawlaka z Teatru Muzycznego.

Lexus Lublin – wyjątkowa jakość obsługi w salonach

Najwyższa jakość, w tym przede wszystkim jakość obsługi klienta, jest w DNA Lexusa, a polska sieć pod tym względem się wyróżnia. W 2020 i 2021 roku polskie salony Lexusa uznano za najlepsze ze wszystkich europejskich punktów marki. Wysoki poziom potwierdzają też niezależne wyróżnienia – już od czterech lat Lexus znajduje się na podium Wielkiego Testu Salonów tygodnika „Auto Świat”. Polskie salony Lexusa niejednokrotnie zdobywały europejską nagrodą KIWAMI (jap. najlepszy), znajdując się wśród 10 topowych salonów w Europie pod kątem jakości obsługi i realizacji wskaźników biznesowych.

 

Lexus Lublin
Kalinówka 18 k/Lublina
www.lexus-lublin.pl
tel. +48 (81) 464 30 00