Jesteś Władcą Poddaszy? Weź udział w akcji dla wykonawców i zgarnij atrakcyjne nagrody od Rockwool

Rockwool

Kolejna akcja dla wykonawców ociepleń domów jednorodzinnych trwa! Wystarczy wykonać ocieplenie z użyciem wełny skalnej ROCKWOOL, by otrzymać 1 z 6 gwarantowanych nagród, które z pewnością ułatwią pracę każdemu profesjonaliście. Akcja potrwa do 2 września.

Zasady akcji dla wykonawców są banalnie proste: za każde zgłoszenie montażu ocieplenia ścian zewnętrznych lub poddasza wełną skalną w domu jednorodzinnym, specjaliści otrzymują jeden z sześciu zestawów atrakcyjnych i przydatnych w codziennej pracy nagród. – Akcja dla naszych wykonawców to idealna okazja do tego, by zadbać o uzupełnienie swojego zawodowego wyposażenia. Z pewnością każdy profesjonalista, pracujący na co dzień z wełną skalną, znajdzie wśród nagród coś dla siebie. Wsparcie wykonawców w codziennej pracy jest dla nas bardzo ważne: chcemy, by każdy z nich pracował bezpiecznie, łatwo i przyjemnie. W tej edycji akcji postawiliśmy również na humor, co widać w zaprojektowanych przez nas koszulkach, których wzory zostały wybrane w głosowaniu wykonawców na portalu Facebook – mówi Łukasz Glapa, Dyrektor Marketingu CEE w ROCKWOOL Polska.

W tej edycji akcji dostępne są następujące nagrody:

•  Zestaw narzędziowy YATO w praktycznej torbie z uchwytem do przenoszenia. W zestawie m.in.: klucze i bity płaskie, bity krzyżowe, imbusowe, torx, uchwyt do bitów, szczypce uniwersalne i wydłużone proste, młotek ślusarski i dodatkowo 3 noże do cięcia wełny.

 

•  Wideorejestrator Blaupunkt BO 2.0 FHD gwarantujący wysoką jakość obrazu. Idealny do zamontowania na przedniej szybie samochodu. W rejestrator wbudowano głośnik i mikrofon. Funkcje nagrywania w pętli i czujnik ruchu dodatkowo usprawniają pracę z urządzeniem.

 

•  Zestaw ubrań I – spodnie robocze, które posiadają ukryty guzik i zamek błyskawiczny, wielofunkcyjną szlufkę i wiele praktycznych kieszeni. Dodatkowo w zestawie koszulka z grafiką „Władca poddaszy” oraz czapka z daszkiem, która doskonale ochroni przed promieniami słońca.

 

•  Zestaw ubrań II – bluza robocza w kolorze czerwonym, która doskonale chroni przed zimnem i wiatrem. Jest dodatkowo wzmocniona na szyi, rękawach i ramionach, żeby jeszcze lepiej chronić newralgiczne i narażona na otarcia i uszkodzenia miejsca. W zestawie znajdują się również 3 koszulki i rękawice robocze.

 

•  Wiertarka Bosch Professional GBS 1300 o mocy 550 W z funkcją udaru. Idealnie sprawdza się do pracy z twardymi materiałami, takimi jak beton czy mur. Wiertarka ma zębaty uchwyt wiertarski 13 mm, zasilanie sieciowe, funkcję blokady stanu włączenia, ogranicznik głębokości, 2 kierunki obrotów.

 

•  Zestaw narzędzi Bosch – 40-częściowy zestaw X-line Titanium oraz 49-częściowy zestaw X-line Premium. W zestawie między innymi tytanowe wiertła do metalu HSS-TiN, wiertła do muru, wiertła do drewna, klucz kątowy, końcówki wkrętarskie o długości 25 mm.

 

Zasady akcji

Zasady akcji organizowanej przez ROCKWOOL akcji dla wykonawców są bardzo proste. Do odebrania nagrody prowadzi tylko 5 kroków. Wystarczy:

•  kupić wełnę skalną ROCKWOOL do ocieplenia poddasza lub ścian zewnętrznych wolnostojącego domu jednorodzinnego;
w momencie rozpoczęcia montażu wełny skalnej należy wysłać SMS pod numer 4622 o treści „Mam realizację”. Koszt wysyłki SMS zgodny z taryfą operatora;
• poczekać na telefon. Reprezentanci firmy ROCKWOOL skontaktują się z wykonawcą i ustalą szczegóły wykonywanego montażu;
• Doradca Techniczno-Handlowy potwierdzi montaż wełny skalnej ROCKWOOL;
• teraz wystarczy tylko odebrać nagrodę!

Promocja trwa do 2 września bieżącego roku. Każdy wykonawca może zgłosić aż cztery realizacje ociepleń wolno stojących domów jednorodzinnych. Dodatkowe informacje o akcji i nagrodach, a także regulamin można znaleźć na stronie Promocji dla Wykonawców.