Fantastyczna trójka – zestawy promocyjne Testo

Redakcja

Fantastyczna trójka – pod takim hasłem firma Testo oferuje zainteresowanym zestawy promocyjne. W skład zestawów wchodzą narzędzia pomiarowe. Nagrodą w promocji jest walizka firmowa DeWalt.

Fantastyczna trójka to narzędzia:

  • analizator spalin,
  • kamera termowizyjna,
  • elektroniczna oprawa zaworowa.

Fantastyczna trójka – najważniejsze zasady promocji

W promocji udział wziąć mogą wyłącznie przedsiębiorcy (zakupu musisz dokonać na firmę).

Aby wziąć udział w promocji musisz kupić co najmniej dwa zestawy objęte promocją. W skład zestawu, który wybierasz, muszą wchodzić co najmniej dwa produkty. Koniecznie z różnych grup. Nie mogą to zatem być na przykład dwa analizatory spalin.

Gdy dokonałeś już zakupu, musisz nowe narzędzia zarejestrować na stronie akcji. Musisz to zrobić najpóźniej 31 stycznia 2022 r. Dołączyć musisz też kopię faktury dotyczącej promocyjnego zakupu.

Firma Testo dopuszcza wyłącznie jednorazową rejestrację narzędzi. Próby wielokrotnego zgłaszania tego samego zakupu są jednoznaczne z wykluczeniem danego uczestnika z akcji.

Każdy, kto pomyślnie przejdzie weryfikację dokonanego i zarejestrowanego zakupu, otrzyma profesjonalną skrzynkę narzędziową firmy DeWalt.

 

Promocja trwa do 31 grudnia. Narzędzia objęte promocją Fantastyczna trójka, kupić możesz bezpośrednio na stronie firmy Testo albo u jej dystrybutora, który bierze udział w akcji.

Oprac. na podstawie materiałów firmy Testo.

Czytaj także:
Prawidłowy montaż komina systemowego
WT21: Ściany zewnętrzne chroniące ciepło