Zlot Pojazdów Branżowych

View Calendar
2020-08-22 - 2020-08-23 Cały dzień

Zlot Pojazdów Branżowych to część imprezy wystawienniczo-piknikowej organizowanej przez Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i serwisowych (OSFIS} oraz Grupę MTP. Wydarzenie to, czyli Instal Moto Expo odbędzie się w dniach 22 -23 sierpnia br. w Poznaniu. Będzie to jego debiut, ale organizatorzy wierzą, że na stałe wpisze się w kalendarz imprez dla branży.

Pomysł zorganizowania Zlotu powstał  z chęci stworzenia ostatniego w sezonie letnim święta producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Dlaczego Zlot Pojazdów? Bo samochód jest nieodłącznym elementem pracy każdego instalatora. Dla branży instalacyjnej pojazd to zarówno warsztat na kółkach jak i wizytówka firmy oraz forma reklamy. Spotkanie się ich w jednym miejscu to wielka okazja do wymiany doświadczeń i poszukiwania inspiracji w zakresie wyboru i wyposażenia takiego samochodu.

Na imprezie nie zabraknie także pojazdów wystawowych i Tracków Ekspozycyjnych, które stanowią ważny element branży. Zobaczyć i wypytać wystawców będzie można o narzędzia, sprzęt warsztatowy i zabudowy samochodów. W czasie Zlotu odbędą się ponadto profesjonalne prezentacje i testy pojazdów oraz produktów. Uczestnicy będą mogli ponadto  zapoznać się z ofertą czołowych producentów z branży.

W swoim programie Zlot Pojazdów Branżowych przewiduje liczne dyskusje, wystawy i pokazy. Nie zabraknie także zawód i konkursów, które mają uatrakcyjnić uczestnictwo w wydarzeniu. Do najważniejszych punktów programu należą:

  • strefa narzędziowa,
  • testy i pokazy
  • pokaz TRUCKÓW,
  • targi plenerowe,
  • strefa ekspertów,
  • spotkania i rozmowy z osobami z branży,
  • finał III letniej rywalizacji rowerowo-biegowej dla hydraulików,
  • konkursy i zabawy.

Dla przedstawicieli branży instalacyjnej uczestnictwo w imprezie jest bezpłatne.


Więcej informacji na www.instalmotoexpo.pl oraz www.zawodmozliwosci.pl/instal-moto-expo/