Webinar o dotacjach obrotowych

View Calendar
2020-07-10 08:00 - 10:00

Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości w Lublinie zaprasza na webinar informacyjny dla mikro i małych przedsiębiorców (w tym samozatrudnionych) dotyczący zasad aplikowania w ramach Działania 3.7 Wzrost Konkurencyjności MŚP - Finansowanie kapitału obrotowego mikro i małych przedsiębiorstw.

Zaproszenie z linkiem zostanie wysłane do zapisanych uczestników spotkania dzień przed szkoleniem tj. 9 lipca – czwartek. Szkolenie będzie realizowane za pomocą platformy internetowej ClickMeeting.

W otrzymanej wiadomości z platformy ClickMeeting wystarczy kliknąć w „przydatne wskazówki: sprawdź połączenie” (opcja zalecana, możliwość przeprowadzenia testu połączenia oraz audio, mikrofonu i kamery). Drugi sposób dołączenia do webinarium- należy kliknąć w wygenerowany link (w miejscu „gdzie:…”) potem należy wpisać swoje imię i adres mailowy, a następnie „wejdź..” Zalecane przeglądarki: Firefox, Opera, Chrome.

Rejestracja
Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny dostępny na stronie internetowej <<<TUTAJ>>>. Spotkanie jest bezpłatne.

UWAGA!!! Liczba miejsc ograniczona (50 uczestników), decyduje kolejność zgłoszeń.

Wszystkim osobom, którym nie udało się zapisać do udziału w webinarze, w dniu szkolenia  (tj. 10 lipca w godzinach popołudniowych) zostanie wysłany e-mail z linkiem do nagranego webinaru w formie filmu.