Termomodernizacja firmy – koniec naboru na dofinansowania

View Calendar
2022-04-20 Cały dzień

Termomodernizacja firmy może uzyskać dofinansowanie w wysokości nawet 1,5 mln zł. Środki na ten cel są w dyspozycji Lubelskiej Agencji Wsparcia Przedsiębiorczości.

Termomodernizacja firmy może uzyskać wsparcie finansowe ze środków lubelskiego RPO. Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków, które mogą obejmować między innymi głęboką termomodernizację budynków firmowych. Pieniądze, którymi dysponuje Lubelska Agencja Wspierania Przedsiębiorczości (LAWP), to środki unijne przeznaczone na walkę ze społecznymi i gospodarczymi skutkami pandemii COVID-19 (REACT-EU). Dofinansowanie przyznawane jest w ramach Działania 15.1 Wsparcie przedsiębiorstw w zakresie energetyki.

Nabór wniosków na głęboką termomodernizację budynków firmowych to już drugi etap alokowania funduszy na OZE w firmach. W marcu zakończył się nabór na małe instalacje PV w firmach.

Dofinansowanie można otrzymać w wysokości 65% kosztów kwalifikowanych, nie więcej jednak niż 1,5 mln zł. Środki do rozdysponowania w tej rundzie to prawie33 mln zł.

UWAGA!
Projekt, który otrzyma dofinansowanie, firma musi zakończyć najpóźniej 31 grudnia 2023 r.

 

Więcej informacji na stronie rpo.lubelskie.pl. Informacji udzielają również pracownicy Punktu Kontaktowego LAWP, którzy dostępni pod numerami telefonów: 81 462 38 31 lub 81 462 38 12, a także mejlowo: [email protected].

CZYTAJ TAKŻE:

Dofinansowanie dla OZE w firmach w 2022 r.
Ubezpieczenie instalacji PV wraz z produkcją prądu
Uzgodnienia ppoż dla instalacji PV
Ulga termomodernizacyjna i dotacje PCP