Targi Instalacje 2022

View Calendar
2022-04-25 10:00 - 2022-04-27 17:00

Targi Instalacje to najważniejsze spotkanie branży instalacyjnej. Jedyne, które tak kompleksowo prezentuje ofertę wiodących producentów i dostawców urządzeń, technologii i usług z zakresu techniki grzewczej, klimatyzacyjnej, wentylacyjnej i chłodniczej. Istotne miejsce zajmują zagadnienia z zakresu ekologicznych źródeł energii. Swoją ofertę na Instalacjach prezentują zarówno producenci pomp ciepła, rekuperatorów, jak i fotowoltaiki.

Aby ułatwić przyjazd na Targi, organizatorzy wraz z hurtowniami partnerskimi uruchamiają akcję autokarową. Instalatorzy mają szansę przyjechać na Targi jednym pojazdem, a nie kilkoma samochodami. To przekłada się na duże oszczędności czasu, ale przede wszystkim kosztów paliwa.

Targi Instalacje to także liczne szkolenia i warsztaty, zapewniające aktualną wiedzę z zakresu innowacyjnych rozwiązań branżowych i programów rozwoju.

Przy okazji każdej edycji Instalacji olbrzymim zainteresowaniem cieszą się Mistrzostwa Polski Instalatorów. Zainteresowani udziałem w wydarzeniu, mają szansę wygrać cenne nagrody i zaprezentować swoje umiejętności szerokiemu gronu odbiorców.

Partnerem strategicznym targów jest ZHI – Polski Związek Pracodawców hurtowni branży grzewczej, sanitarnej, instalacyjnej, klimatyzacji i wentylacji.

Więcej informacji na https://www.mtp.pl

Czytaj także: Lubdom 2020, Targi DOM