Targi dekarskie DACH FORUM

View Calendar
2022-03-05 09:00 - 2022-03-06 16:00

Targi dekarskie DACH FORUM po raz pierwszy w kalendarzu budowlanym! W wydarzeniu udział wezmą dekarze, blacharze i cieśle! Swoje produkty prezentować będą firmy dostarczające na rynek materiałów, które są potrzebne przy wykonywaniu dachu.

Wszystko o dachach w jednym miejscu - taka idea przyświecała organizatorom Targów Dekarzy, Blacharzy i Cieśli DACH FORUM. Impreza debiutuje w tym roku i jest jedynym takim wydarzeniem w naszym kraju. Udział w niej wezmą wykonawcy, którzy na żywo zaprezentują swoje umiejętności. Podczas Targów prezentowane będą m.in. najnowsze technologie zarezerwowane dla branży dekarskiej.

Targi dekarskie z konferencją w tle

Jak na wydarzenie branżowe wysokiej rangi przystało, DACH FORUM musi uczestnikom i zwiedzającym dostarczyć dużej dawki profesjonalnej wiedzy. Nowym targom towarzyszyć zatem będą liczne konferencje i prelekcje, które poprowadzą mistrzowie poszczególnych profesji.

Podczas DACH FORUM odbędą się również warsztaty poświęcone m.in. technikom budowania dachów i elewacji oraz obróbce drewna i materiałów drewnopochodnych. Współorganizatorem Forum jest Akademia Ciesielstwa, która zorganizuje zajęcia dotyczące technik budowy więźby dachowej, co pozwoli poznać tajniki sztuki ciesielskiej.

Akademia Ciesielstwa na DACH FORUM

Akademia Ciesielstwa zajmuje się szeroko rozumianą edukacją w branży ciesielskiej, dekarskiej oraz blacharskiej. Jej założycielem jest Michał Sadko - mistrz ciesielstwa, dekarstwa oraz blacharstwa, który doświadczenie w branży zdobywa od 17. roku życia. Jest również twórcą Kalkulatora Ciesielskiego, z którego aktywnie korzysta prawie 4000 cieśli oraz założycielem i administratorem dwóch największych w Polsce grup branżowych: Kunszt Ciesielstwa – nowoczesny cieśla; Kunszt Dekarstwa – zawodowcy i pasjonaci. Prowadzona przez niego Akademia Ciesielstwa od lat wyznacza trendy i kierunek zmian.

Więcej informacji o wydarzeniu na stronie www.targikielce.pl

Foto: Targi Kielce

Czytaj także: Warto być w PSD!