Szkółka Grupy Prace Wykończeniowe w Lublinie

View Calendar
2021-06-19 09:00 - 15:00

Szkółka Grupy Prace Wykończeniowe, która odbędzie się w siedzibie firmy Inwestor Sp. z o.o., to lokalne spotkanie organizowane przez Grupę dla wykonawców z branży. Wstęp na spotkanie jest bezpłatny! 

Szkółka Grupy Prace Wykończeniowe, która w czerwcowy weekend odbędzie się w Lublinie, to jedno z cyklicznych spotkań Grupy. Organizują ją Partnerzy Grupy, którzy w czasie wydarzenia zaprezentują swoją ofertę skierowaną do wykonawców z "wykończeniówki". Wstęp na spotkanie jest bezpłatny, ale trzeba się na wydarzenie zarejestrować.

Celem wydarzenia jest umożliwienie wykonawcom:

  • zapoznania się z nowościami produktowymi;
  • spróbowania jak prezentowane produkty sprawdzają się w praktyce;
  • dokonania oceny ich przydatności we własnej firmie;
  • nawiązania nowych znajomości branżowych, a także kontaktów biznesowych;
  • uzyskania wsparcia i porady ekspertów lokalnych Ambasadorów Grupy.

 

Szkółka Grupy Prace Wykończeniowe łączy branżę

Nie mniej ważnym zadaniem Szkółki niż przekazywanie profesjonalnej wiedzy jest integracja branży. Spotkania Grupy mają bowiem służyć wspólnemu wypracowaniu unikalnych technologii, które usprawnią pracę wykonawców. Grupa chce osiągnąć ten cel między innymi poprzez dzielenie się doświadczeniami oraz przepływ wiedzy pomiędzy producentami materiałów i chemii budowlanej oraz narzędzi i osprzętu, a wykonawcami i handlowcami z branży. Szkółki są również wspaniałą okazją do poznania się i zintegrowania w małych, regionalnych społecznościach.

Wstęp na szkolenia i pokazy w ramach Szkółki Grupy Prace Wykończeniowe jest otwarty

Spotkania dedykowane są głównie firmom z branży remontowo-budowlanej, głównie zajmujących się suchą zabudową, malowaniem, tapetowaniem, dekoracjami i glazurnictwem.

Czytaj także:
Ceramiczne wariacje
Odkształcenia skurczowe i termiczne wylewek betonowych