Szkolenie z marką Gerard

View Calendar
2021-01-28 10:30 - 2021-01-29 18:30

Szkolenie z marką Gerard - AHI Roofing wspólnie z producentem pokryć dachowych z posypką organizuje Lubelski Ośrodek Szkolenia Dekarzy. W programie między innymi wole oczko i obniżony montaż okna dachowego.

Szkolenie z marką Gerard odbędzie w Czerniejowie koło Lublina. Spotkanie potrwa dwa dni. Ponieważ organizatorzy nie zapewniają cateringu, każdy z uczestników musi o obiad zatroszczyć się samodzielnie.

Zajęcia poprowadzi Mistrz Dekarstwa Andrzej Heryk.

Program szkolenia zapowiada się bardzo obiecująco, bo przewidziano w nim zarówno podstawy montażu pokrycia wykonanego z blachy z posypką, jak i wykonanie wolego oczka. A to naprawdę duża sztuka!

Dzień pierwszy

Nauczysz się:

  • podstaw montażu blachy z posypką,
  • rozwiązań przy okapie, koszu, szczycie oraz kalenicy,
  • obniżonego montażu okna dachowego.

 

Dzień drugi

  • pokrycie wolego oka.

 

Koszt szkolenia

  • dekarze niezrzeszeni w PSD - 250 zł netto,
  • członkowie PSD - bezpłatnie

 

Rezerwacja miejsc i dokonywanie płatności odbywa się tutaj.


Lubelski Ośrodek Szkolenia Dekarzy (LOSD) – ośrodek szkoleniowy, który powstał w Czerniejowie koło Lublina w listopadzie 2019 roku z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddział Lubelski. LOSD dysponuje salą do zajęć teoretycznych (prezentacje i wykłady) oraz halą do zajęć praktycznych. Hala ta wyposażona jest w profesjonalne makiety i zaplecze dydaktyczne. Dzięki temu szkolenia dla dekarzy odbywają się tu w komfortowych warunkach, zarówno dla uczestników, jak i prowadzących zajęcia.


Czytaj także: Szkolenie dla dekarzy - dachówka małoformatowa

Technik dekarstwa już w 2021 roku?