Szkolenie montażowe dla dekarzy – Fakro i Blachotrapez

View Calendar
2021-04-19 - 2021-04-21 Cały dzień

Szkolenie montażowe dla dekarzy w realu! On-line nie nauczysz się wszystkiego! Wykorzystaj, że zima ciągle trwa i naucz się wymieniać okna dachowe w pokryciach dachowych z blachy.

Lubelski Ośrodek Szkolenia Dekarzy zaprasza na szkolenie montażowe dla dekarzy. Tematem spotkania będzie mocowanie okien dachowych na wymianę. Jego uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się także z:

  • wyciągarką do okien dachowych firmy FAKRO;
  • nowościami firmy BLACHOTRAPEZ;
  • zasadami montażu okien kolankowych w pokryciu z blachy panelowej na clik Retro Panel.

 

Szkolenie odbędzie się w Lubelskim Ośrodku Szkolenia Dekarzy w Czerniejowie. Organizatorzy zaplanowali 3 sesje: 19, 20 i 21 kwietnia 2021 roku. Każda z nich odbędzie się godzinach od 9:00 do 10:00. Spotkania odbywać się będą w reżimie sanitarnym.

Aby wziąć udział w spotkaniu, trzeba się zarezerwować tutaj.

Więcej informacji: tel. 81-414-0121

Zdjęcie otwierajace: PSD

Czytaj także: Dekarz - zawód coraz bardziej nowoczesny


 

Lubelski Ośrodek Szkolenia Dekarzy (LOSD) – ośrodek szkoleniowy, który powstał w Czerniejowie koło Lublina w listopadzie 2019 roku z inicjatywy Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy Oddział Lubelski. LOSD dysponuje salą do zajęć teoretycznych (prezentacje i wykłady) oraz halą do zajęć praktycznych. Hala ta wyposażona jest w profesjonalne makiety i zaplecze dydaktyczne. Dzięki temu szkolenia dla dekarzy odbywają się tu w komfortowych warunkach, zarówno dla uczestników, jak i prowadzących zajęcia.