Systemy tarasowe PCI – szkolenie

View Calendar
2021-06-11 10:30 - 15:30

Systemy tarasowe PCI - szkolenie w formie tradycyjnej. Czołowy producent chemii budowlanej zaprasza do zapisów. Ze względu na przepisy sanitarne liczba miejsc ograniczona!

Firma PCI, czołowy producent chemii budowlanej na świecie, zaprasza na szkolenie, które poświęcone będzie produkowanym przez nią systemom tarasowym. Wydarzenie odbędzie się w formie tradycyjnej. Prelegenci reprezentujący m.in. firmy partnerskie firmy PCI podzielą się z uczestnikami swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie, jak poprawnie i efektywnie stosować systemy tarasowe PCI. Szkolenie będzie przeprowadzone zgodnie z zaleceniami sanitarnymi GIS, dlatego ilość miejsc ograniczona! Zapisy odbywają się mejlowo pod adresem [email protected] oraz telefonicznie, pod numerem telefonu: 606 102 281.

Szczegóły wydarzenia:

Data: 11.06.2021

Miejsce: Grespania, ul. Życzliwa 17, Piotrków Trybunalski
Czas trwania: 10:30-15:30
Opłata: 40 pln. 

PCI to producent z ponad 60-cio letnim doświadczeniem, który należy do czołowych producentów wyrobów chemii budowlanej. Firma specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości systemów płytkarskich, izolacji obiektowych, naprawczych, ociepleniowych, renowacyjnych, posadzkowych i brukarskich.


Czytaj także:
Taras pod pergolą
Taras na gruncie - podstawowe zasady wykonawcze