Palniki gazowe – szkolenie Riello

View Calendar
2022-05-12 09:00 - 11:00

Palniki gazowe i dwupaliwowe średniej i dużej mocy - przegląd produktów oraz ich zgodność z normami i dyrektywami UE. Szkolenie na ten temat organizuje on-line firma RUG Riello Urządzenia Grzewcze SA.

Podczas szkolenia uczestnicy zapoznają się z palnikami gazowymi i dwupaliwowymi, które oferuje firma RUG Riello. Prowadzący omówią także zgodność przedstawianych urządzeń z normami i dyrektywami UE. Przedstawią ponadto rozwiązania konfiguracyjne i techniczne marki Riello.

Za udział w szkoleniu Palniki gazowe i dwupaliwowe średniej i dużej mocy oraz wypełnienie ankiety poszkoleniowej uczestnik spotkania otrzyma upominek - kubek termiczny. Otrzymać można go tylko raz!

Więcej informacji na www.riello.com/poland

Szkolenie ma formułę on-line, firma Riello przyjęła takie rozwiązanie ze względu na wygodę klientów. Spotkanie jest elementem Programu Szkoleniowego Riello. Firma opracowała go, mając na uwadze zarówno potrzeby szkoleniowe swoich klientów, jak i niezbędną wymianę wiedzy oraz potrzebne wsparcie techniczne. Szkolenia organizowane w ramach Programu odbywają się z częstotliwością, która pozwala na bieżąco dostarczać aktualnej wiedzy o produktach, które oferuje RUG Riello.

Czytaj także:
Zbliża się czas wymiany starych kotłów węglowych
Projektowanie podłogówki z KAN-SET 7.3
ENERGETICS 2022