Obróbki papowe trzy razy szybciej

View Calendar
2020-11-26 08:30 - 09:15

Obróbki papowe można wykonywać szybko i bezbłędnie. Pod warunkiem, że wiemy, jak to robić i jakie produkty stosować. Taką wiedzę zdobywa się przez lata zbierania doświadczeń albo uczestnicząc w szkoleniach dla wykonawców.

Dla tych, którzy wolą się szkolić, firma Selena, właściciel marki Matizol, przygotowała na dziś webinar pt. Jak 3 x szybciej wykonać obróbki papowe na dachach płaskich.

Szkolenie on-line poprowadzą eksperci Matizolu, którzy pokażą uczestnikom krok po kroku, jak wykonać:

  • tradycyjne obróbki z zastosowaniem papy;
  • obróbki papowe wykonane przy użyciu żywicy poliuretanowo-bitumicznej Aqua Protect.

 

Po prezentacji obu powyższych metod, prowadzący przeprowadzą ich zestawienie porównawcze.

W trakcie trwania szkolenia, uczestnicy mogą zadawać pytania dotyczące obróbek papowych, stosowania na dachach żywic poliuretanowo-bitumicznych itp.

Rejestracja uczestników trwa na stronie organizatora.

Osoby, które z różnych względów, nie będą mogły wziąć udziału w szkoleniu w dniu dzisiejszym, mogą zamówić jego nagranie. Udział w szkoleniu oraz zamówienie nagrania są BEZPŁATANE.


Pod marką Matizol firma Selena SA oferuje pełny asortyment pap stosowanych w budownictwie oraz bogaty asortyment gontów bitumicznych.

Grupa Selena to jeden z największych światowych producentów i dystrybutorów chemii budowlanej. W swojej ofercie posiada piany, uszczelniacze, kleje, produkty do hydroizolacji, pokryć dachowych, systemy ociepleń, zamocowania oraz produkty komplementarne. W jej skład wchodzi 30 spółek w 18 krajach, które zlokalizowane są w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Grupa prowadzi działania handlowe w ponad 70 państwach.