ISH 2023 – formuła stacjonarna

View Calendar
2023-03-13 - 2023-03-17 Cały dzień

ISH 2023 - formuła stacjonarna powraca. Wydarzenie dostępne będzie również on-line. Dominować będą rozwiązania innowacyjne.

ISH 2023 odbędą się w formule stacjonarnej. Po przerwie spowodowanej pandemią organizatorzy największych targów instalacyjnych w Europie ponownie zapraszają do Frankfurtu. Nie rezygnują jednak z możliwości wzięcia udziału w wydarzeniu on-line.

Impreza odbędzie się pod hasłem Rozwiązania dla przyszłości, co ma podkreślać koncentrację branży na innowacyjnych rozwiązaniach.

Segment Energia skupi się na przyspieszonej transformacji energetycznej, czyli de facto na OZE. W centrum uwagi będą grzewcze technologie przyszłości, między innymi te zmierzające do elektryfikacji ogrzewania.

Segment Woda zaś poświęcony będzie zrównoważonemu wykorzystywaniu życiodajnej cieczy. W tym roku po raz pierwszy na ISH pojawią się rozwiązania z zakresu instalacji i oprogramowania. Nie mniej ważnym tematem ekspozycje będzie również trwałość materiałów instalacyjnych oraz dostosowanie łazienek do potrzeb osób w różnym wieku.

Oprac. Redakcja, na podstawie materiałów Organizatora
Foto otwierające: Messe Frankfurt Exhibition GmbH