Hydroizolacje płynne – szkolenie firmy Winkler

View Calendar
2022-03-25 10:00 - 15:00

Hydroizolacje płynne popularne na Zachodzie u nas dopiero zdobywają popularność. Teraz szansę na poszerzenie swojej wiedzy o płynnych membranach dachowych, balkonowych, tarasowych i do piwnic mają wykonawcy z Lubelszczyzny. Szkolenie dla nich zorganizowała firma Winkler, producent hydroizolacji płynnych z 20-letnim doświadczeniem.

Hydroizolacje płynne to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań chroniących obiekty budowlane przed destrukcyjnym działaniem wody. Na Zachodzie naszego kontynentu cieszą się dużą popularnością, u nas ciągle ją zdobywają. W czasach gdy "czas to pieniądz", a prace mimo to muszą być wykonane bardzo rzetelnie, trend będzie się zapewne nasilał. Hydroizolacje płynne z jednej strony przyspieszają układanie warstwy wodochronnej, z drugiej zaś zapewniają trwałą i szczelną powłokę dowolnej nawierzchni. Przez długi czas ich zalety doceniali przede wszystkim wykonawcy obiektów przemysłowych. Obecnie coraz częściej stosują je także specjaliści, którzy zajmują się budową obiektów mieszkalnych, w tym także domów jednorodzinnych.

Udział w szkoleniu zgłaszamy na adres [email protected]. Organizator prosi, aby w wiadomości e-mail podać: region działania, zakres wykonywanych usług, danych kontaktowych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń

Hydroizolacje w płynie - program szkolenia

  • Dobieramy odpowiedni produkt uszczelniający
  • Jak układać izolację, gdy jest mokro i zimno?
  • Co na „trudne” dachy?
  • Płynne membrany hydroizolacyjne na dachy -  jakie wybrać ?
  • Bezspoinowa hydroizolacja odporna na uszkodzenia mechaniczne
  • Balkon, taras szybko sprawnie i bez ograniczeń
  • Jak zabezpieczyć materiały takie, jak: beton, klinkier, cegła, granit przed chłonięciem wody, starzeniem się i wykwitami?

 

Winkler to włoska firma, która swoje produkty oferuje w 20 krajach na świecie. Wszystkie jej produkty powstają na bazie wody. Oferowana przez nią chemia budowlana uchodzi za jedną z najnowocześniejszych na świecie.

Czytaj także: Izolacje wodochronne fundamentów. Zalety i wady materiałów