Hydroizolacje płynne – szkolenie firmy Winkler
Hydroizolacje płynne popularne na Zachodzie u nas dopiero zdobywają popularność. Teraz szansę na poszerzenie swojej wiedzy o płynnych membranach dachowych, balkonowych, tarasowych i do piwnic mają wykonawcy z Lubelszczyzny. Szkolenie dla nich zorganizowała firma Winkler, producent hydroizolacji płynnych z 20-letnim doświadczeniem.
Hydroizolacje płynne to jedno z najnowocześniejszych rozwiązań chroniących obiekty budowlane przed destrukcyjnym działaniem wody. Na Zachodzie naszego kontynentu cieszą się dużą popularnością, u nas ciągle ją zdobywają. W czasach gdy "czas to pieniądz", a prace mimo to muszą być wykonane bardzo rzetelnie, trend będzie się zapewne nasilał. Hydroizolacje płynne z jednej strony przyspieszają układanie warstwy wodochronnej, z drugiej zaś zapewniają trwałą i szczelną powłokę dowolnej nawierzchni. Przez długi czas ich zalety doceniali przede wszystkim wykonawcy obiektów przemysłowych. Obecnie coraz częściej stosują je także specjaliści, którzy zajmują się budową obiektów mieszkalnych, w tym także domów jednorodzinnych.
Udział w szkoleniu zgłaszamy na adres [email protected]. Organizator prosi, aby w wiadomości e-mail podać: region działania, zakres wykonywanych usług, danych kontaktowych.
Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, decyduje kolejność zgłoszeń
Hydroizolacje w płynie - program szkolenia
- Dobieramy odpowiedni produkt uszczelniający
- Jak układać izolację, gdy jest mokro i zimno?
- Co na „trudne” dachy?
- Płynne membrany hydroizolacyjne na dachy - jakie wybrać ?
- Bezspoinowa hydroizolacja odporna na uszkodzenia mechaniczne
- Balkon, taras szybko sprawnie i bez ograniczeń
- Jak zabezpieczyć materiały takie, jak: beton, klinkier, cegła, granit przed chłonięciem wody, starzeniem się i wykwitami?
Winkler to włoska firma, która swoje produkty oferuje w 20 krajach na świecie. Wszystkie jej produkty powstają na bazie wody. Oferowana przez nią chemia budowlana uchodzi za jedną z najnowocześniejszych na świecie.
Czytaj także: Izolacje wodochronne fundamentów. Zalety i wady materiałów