GREENPOWER – targi OZE

View Calendar
2021-09-14 10:00 - 2021-09-16 17:00

GREENPOWER - targi OZE, które organizują Międzynarodowe Targi Poznańskie, to doskonała okazja do spotkań ze specjalistami branży, zapoznania się z nowymi trendami i wymiany doświadczeń.

GREENPOWER - targi OZE, to wydarzenie, na którym przedstawiane są nowoczesne produkty oraz usługi z zakresu fotowoltaiki, biogazu, biomasy, energii wiatrowej, wodnej oraz geotermalnej, a także biopaliw. Na uwagę zasługuje także prezentacja infrastruktury ładowania oraz pojazdów elektrycznych.

Ze wszystkich sektorów OZE najbardziej dynamicznie rozwija się branża fotowoltaiczna. Spadek cen paneli fotowoltaicznych, który nastąpił w ubiegłej dekadzie, sprawił, że fotowoltaika jest dzisiaj jedną z najtańszych technologii produkcji energii elektrycznej. Na GREENPOWER będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania fotowoltaiczne, dla domu, biznesu i np. gospodarstw rolniczych. Systemy montażowe, moduły fotowoltaiczne, falowniki, optymalizatory, magazyny energii, inwertery, konwertery to niektóre z nich. Przedstawiciele branży pomogą także w doborze i analizie opłacalności systemów PV.

Biznesowa struktura uczestników wyraźnie przekłada się na nowe relacje inwestorskie. W targach uczestniczą inwestorzy, deweloperzy, instalatorzy, a także projektanci instalacji. Wydarzenie na stałe wpisało się w kalendarz przedstawicieli władz samorządowych, właścicieli hoteli, ośrodków wypoczynkowych, szpitali, gospodarstw rolnych, a także zarządców budynków użyteczności publicznej.

Bezpłatne zaproszenia na GREENPOWER dostępne są na stronie internetowej www.greenpower.mtp.pl.

Czytaj także: Targi ENERGETICS 2022