Fundusze europejskie na założenie działalności

View Calendar
2021-11-24 09:00 - 10:00

Fundusze europejskie na założenie działalności gospodarczej i możliwość ich pozyskania w województwie lubelskim będą tematem bezpłatnego webinarium. Spotkanie odbędzie się 24 listopada, a organizuje je Lokalny Punkt Informacyjny z Białej Podlaskiej.

Webinarium, które dla osób planujących założenie własnej działalności gospodarczej, nosi tytuł Fundusze Europejskie na start. Udział w spotkaniu jest bezpłatny, wziąć w nim udział może każdy, kto się zarejestruje.

Na spotkaniu organizatorzy przedstawią możliwości pozyskania środków z Funduszy Europejskich na założenie własnej działalności gospodarczej.

Program spotkania

9:00 – 9:10 Powitanie uczestników, informacje organizacyjne, przedstawienie oferty Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich.

9:10 – 9:50 Przedstawienie aktualnych możliwości wsparcia w ramach programów unijnych i środków krajowych.

9:50 – 10:00 Podsumowanie spotkania, pytania i odpowiedzi.

Aby zarejestrować się na spotkanie należy wypełnić formularz rekrutacyjny.

Link do webinarium zostanie wysłany najpóźniej w dniu wydarzenia, czyli 24.11.2021 r. (organizatorzy proszą, aby sprawdzać również folder SPAM). Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki – Zamiast tego dołącz w przeglądarce, potem należy wpisać swoje imię i nazwisko i kliknąć przycisk Dołącz.