Ewidencja odpadów w BDO – szkolenie

View Calendar
2021-04-20 Cały dzień

Ewidencja odpadów w BDO będzie tematem bezpłatnego webinaru, który organizuje Instytut Ochrony Środowiska – Państwowy Instytut Badawczy. Spotkania odbywają się co miesiąc. Dostęp do wydarzenia uzyskuje pierwsze 1000 osób.

Choć obowiązek ewidencji odpadów w BDO obowiązuje nie od dziś, to i tak wielu przedsiębiorstwom nastręcza licznych trudności. Odpowiedzi na swoje pytania najczęściej szukają na różnych forach internetowych i w mediach społecznościowych. Być może tam czują się ze swoimi wątpliwościami najbezpieczniej. Jednak prawdziwie rzetelnej wiedzy dostarczyć mogą im tylko odpowiednie szkolenia. Takie, jak te, które od kilku miesięcy organizuje Instytut Ochrony Środowiska (IOS).

Szkolenia IOS  odbywają się on-line i są całkowicie bezpłatnie, w odróżnieniu od szkoleń oferowanych przez coraz liczniejsze podmioty prywatne. Spotkania odbywają się w każdym miesiącu, a ich terminarz jest nieustannie aktualizowany. Każde szkolenie poświęcone jest odrębnemu zagadnieniu. Co jakiś czas IOS organizuje dla zainteresowanych także sesję pytań i odpowiedzi.

Na szkolenie, w którym uczestnik chce wziąć udział, można zarejestrować się na dwa dni przed spotkaniem.  Aplikacja webinarowa stosowana przez IOS nie nakłada ograniczeń na liczbę zarejestrowanych użytkowników. Natomiast maksymalna liczba uczestników jednego webinarium może wynosić 1000 osób. W związku z tym, w szkoleniach z zakresu BDO udział bierze pierwszych 1000 osób, które wejdą na webinarium o godzinie jego rozpoczęcia.

WYMAGANIA TECHNICZNE!

  1. Przed rozpoczęciem webinarium prosimy o sprawdzenie:
    • przeglądarki, z jakiej Państwo korzystają (jeśli wybraną przeglądarką jest Internet Explorer, to prosimy o skorzystanie podczas webinarium z innej przeglądarki, np. Chrome, Firefox, Opera, Edge, Safari),
    • wersji przeglądarki (jeśli nie jest to wersja najnowsza, należy ją zaktualizować),
    • ustawień głosu w komputerze oraz na karcie, w której otwarta jest strona z webinarium.
  2. Aby w trakcie transmisji zminimalizować ryzyko zakłóceń, prosimy o wyłączenie innych używanych aplikacji.
  3. Wymagana minimalna prędkość łącza internetowego powinna wynosić 512 kbps. W przypadku wolniejszego łącza mogą pojawić się zakłócenia obrazu i/lub dźwięku.

Zapoznaj się z Regulaminem szkoleń on-line