Dzień Otwarty Inżynierów Budownictwa

View Calendar
2022-10-15 10:00 - 15:00

W Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa inżynierowie budownictwa z Lubelskiej Okręgowej Izby Inżynierów zapraszają na bezpłatne konsultacje z zakresu prawa budowlanego i sztuki budowlanej.

Budujesz dom i masz pytania? Czeka Cię remont i masz wątpliwości dotyczące jego przebiegu? Potrzebujesz porady z zakresu prawa budowlanego? Na te zagadnienia bezpłatnie odpowiedzą eksperci podczas drugiej edycji Dni Otwartych Inżyniera Budownictwa organizowanych przez Lubelską Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa – 15 października w godz. 10.00 –15.00.

Dzień Otwarty Inżyniera Budownictwa. Budowa, eksploatacja, remont Twojego obiektu skierowany jest do tych, którzy są zainteresowani m.in. budową własnego domu, warsztatu, pawilonu, remontami, czy też będących w trakcie realizacji innych obiektów budowlanych. Inżynierowie budownictwa różnych specjalności będą udzielali bezpłatnych porad razem z ekspertami z administracji architektoniczno-budowlanej oraz organów nadzoru budowlanego.

Lubelska Okręgowa Izba Inżynierów Budownictwa koordynuje ogólnopolskie działania w województwie lubelskim i z myślą o tym, żeby jak największa grupa mieszkańców naszego województwa mogła skorzystać z takiej możliwości uruchamiamy punkty konsultacyjne w Lublinie, Białej Podlaskiej, Chełmie i Zamościu. Zapraszamy 15 października w godz. od 10 do 15.00 do następujących miejsc:

  • Lublin – Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1, (foyer sali operowej, poziom +1);
  • Biała Podlaska – Bialskie Wodociągi i Kanalizacja „WOD-KAN” Sp. z o.o., ul. Narutowicza 35A (sala konferencyjna);
  • Chełm – Chełmska Biblioteka Publiczna, ul. Partyzantów 40, Galeria Nova – hol I p;
  • Zamość – Lubelski Urząd Wojewódzki Delegatura w Zamościu, ul. Partyzantów 3 (sala konferencyjna na parterze).

Patronat honorowy nad akcją sprawują: Ministerstwo Rozwoju i Technologii oraz Główny Urząd Nadzoru Budowlanego. Patroni medialni wydarzenia to: Polskie Radio Lublin, TVP 3 Lublin, Inżynier Budownictwa, Dziennik Gazeta Prawna i portal Onet.pl.