Dotacje na rozpoczęcie działalności – szkolenie

View Calendar

Dotacje na rozpoczęcie własnej działalności dostępne w 2022 roku w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego przedstawią przedstawiciele Punktu Informacyjnego FE w Lublinie.

 

Szkolenie rozpocznie się o godzinie 12:00 i potrwa prawie dwie godziny. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Podczas szkolenia Przedstawiciele Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Lublinie opowiedzą o dofinansowaniu dla osób, które chcą rozpocząć działalność gospodarczą. O dotacje na rozpoczęcie działalności ubiegać się mogą również osoby, które chcą wrócić na rynek pracy. Przyszli przedsiębiorcy korzystać mogą ze środków  dostępnych w:

  • Programie Operacyjnym Wiedza Edukacja Rozwój (POWER);
  • Funduszu Pracy.

 

Oprócz wsparcia w formie dotacji zainteresowani prowadzeniem własnej firmy korzystać mogą także z pożyczek preferencyjnych. O tym, jak wysoki kredyt i na jakich warunkach mogą otrzymać, poinformują przedstawiciele:

  • Lubelskiej Agencji Rozwoju;
  • Biłgorajskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego.

 

Dotacje na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej - program spotkania

12.00-12.05 Powitanie uczestników

12.05-13.30  Przedstawienie oferty wsparcia finansowego z FE:

  • Przedstawienie oferty sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich;
  • Środki na założenie firmy z Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój oraz Funduszu Pracy;
  • Możliwości wsparcia na założenie działalności gospodarczej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego;
  • Przedstawienie oferty pożyczek z Funduszy Europejskich na założenie działalności gospodarczej - Lubelska Fundacja Rozwoju oraz Biłgorajska Agencja Rozwoju Regionalnego.

 

13.30-13.40 Sesja pytań i odpowiedzi

Rejestracja uczestników odbywa się tutaj.

Link do webinarium organizator prześle w dniu wydarzenia. Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki (Zamiast tego dołącz w przeglądarce).  Po otwarciu przeglądarki, uczestnik musi wpisać swoje imię i nazwisko, a następnie kliknąć przycisk „Dołącz"

Czytaj także: Bezpieczeństwo w biznesie