Cyfryzacja działań w firmie – wsparcie z funduszy europejskich

View Calendar
2021-04-21 09:00 - 10:00

Cyfryzacja działań w firmie jest niezbędnym narzędziem utrzymania funkcjonowania przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. Jak pozyskać środki na sfinansowanie procesu informatyzacji z funduszy europejskich dowiecie się z webinaru LPIFE w Zamościu.

Cyfryzacja działań w firmie finansowana jest z Regionalnych Programów Operacyjnych danego województwa. Jeśli zasięg projektu (np. portalu handlowego) będzie ogólnopolski, to o dofinansowanie i tak występuje się w swoim regionie. Wsparcie można uzyskać m.in. na:

  • przygotowanie portali e-usługowych,
  • rozwijanie handlu elektronicznego,
  • rozwiązania B2B (business to business).

 

Musimy jednak pamiętać, że programy regionalne poszczególnych województw różnią się między sobą. W niektórych województwach na rozwiązania informatyczne i elektroniczne można dostać dotacje, a w innych tylko pożyczki na preferencyjny. Jak to jest w przypadku lubelskiego RPO?

Aby przedstawić możliwości sfinansowania cyfryzacji działań firm sektora MSP ze środków unijnych na Lubelszczyźnie, LPIFE w Zamościu przygotował webinar pt. Przemysł 4.0 – Transformacja cyfrowa przedsiębiorstw. Udział w spotkaniu jest BEZPŁATNY. Dołączyć do niego może każdy, kto jest zainteresowany jego tematyką.

Program spotkania

  • 09.00 - 09.10 Informacje organizacyjne oraz oferta sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich
  • 09.10 - 09.50 Przemysł 4.0 - Transformacja cyfrowa przedsiębiorstw - zasady ubiegania się o wsparcie
  • 09.50 - 10:00 Pytania i odpowiedzi

Aby zarejestrować się na spotkanie, należy wypełnić formularz rekrutacyjny.

Po rejestracji uczestnik otrzyma na pocztę email link do wydarzenia. Wystarczy w niego kliknąć, po czym wybrać udział za pomocą przeglądarki – „Zamiast tego dołącz w przeglądarce”, potem należy wpisać swoje imię i nazwisko i kliknąć przycisk „Dołącz"