4 Design Days 2022

View Calendar
2022-01-27 - 2022-01-30 Cały dzień

4 Design Days wraca do formuły stacjonarnej, Szósta edycja wydarzenia odbędzie się w dniach 27-30 stycznia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

4 Design Days to wydarzenie, które adresowane jest do profesjonalistów zajmujących się nieruchomościami, architekturą czy wzornictwem. Imprezę odwiedzać mogą także wszyscy zainteresowani dobrym wzornictwem. Dla nich wydarzenie będzie otwarte w sobotę i niedzielę.

Licznym dyskusjom, na które organizatorzy zapraszają profesjonalistów, towarzyszyć będą:

  • prezentacje
  • warsztaty
  • eventy, które łączy hasło #kupujświadomie (dla zwiedzających);
  • spotkania z projektantami;
  • wystawy.

 

Podczas 4 Design Days 2022 odbędzie się także gala konkursu:

  • Property Design Awards - jego zadaniem jest promowanie dobrego designu obiektów i przestrzeni w Polsce oraz jego twórców;
  • Dobry Design, który ma za zadanie wyłonić nowe ikony polskiego designu i ich twórców.

 

Podczas 4 Design Days 2022 nie zabraknie rozmów o polskim rzemiośle – takim na pokolenia. Dyskutować będziemy także o pomysłach na to, jak budować biznes oparty na rzemiośle, a także o tym, jak skutecznie promować polskie rękodzieło.

Nowoczesne budownictwo na 4 Design Days 2022

Nowoczesne budownictwo, jego problemy i wyzwania będą tematem kilkudziesięciu sesji dyskusyjnych i prezentacji. Ich Uczestnicy przyjrzą się m.in. ekologicznym budynkom oraz porozmawiają o ich projektach, realizacji i technologiach ograniczających ślad węglowy. Poszukają przepisu na aglomeracje przyszłości i zmierzą się z pytaniem jak "narysować" miasta, by były dobrym miejscem do życia, a także spełniały funkcje ośrodków gospodarczych na miarę XXI wieku. Debatom towarzyszyć będzie cykl prezentacji nowych, miastotwórczych projektów – wizji, które zmienią polskie miasta.

Czytaj także:
Architekt oparciem dla wykonawcy
Nowoczesne rzemiosło i nowoczesna edukacja
WT21: Ściany chroniące ciepło