Drzwi tarasowe Reveal Slide

OknoPlus

Drzwi tarasowe Reveal Slide to nowoczesna, aluminiowa konstrukcja podnoszono-przesuwna, która świetnie prezentuje się w budynkach o nowoczesnej bryle.

Drzwi tarasowe Reveal Slide zainteresują z pewnością wszystkich, którzy poszukują przeszkleń zapewniających maksymalne doświetlenie wnętrz i tzw. efekt WOW.

Nowy produkt OknoPlus ma wysoki współczynnik przenikania światła, bo aż 77%. Producent uzyskał taką charakterystykę dla Reveal Slide dzięki zastosowaniu szyb z najlepszego obecnie na rynku szkła ECLAZ∗. Profil nowych drzwi tarasowych OknoPlus jest natomiast tak wąski, że umożliwia zabudowę na głębokości zaledwie 163 mm.

Uzyskaniu efektu WOW, czyli przenikaniu się przestrzeni salonu i tarasu, służą wszystkie zastosowane elementy konstrukcyjne. Nowe drzwi tarasowe mają więc:

  • duże, przezierne przeszklenia;
  • cienki profil aluminiowy;
  •  zrównany z podłogą próg.

Komfort użytkowania tak dużej stolarki zapewnić mają okucia podnoszono-przesuwne okucia, które mogą przenosić skrzydła drzwi ważące nawet 400 kg. Drzwi wyposażone są ponadto w dodatkowy system uszczelek, które polepszają ich właściwości termoizolacyjne i poprawiają ich izolacyjność akustyczną.

Nowe drzwi OknoPlus to oferta w klasie premium, dostępna dla każdego. Konstrukcję tę można nabyć w bardzo dobrej cenie w porównaniu z cenami innych systemów przesuwnych.

Więcej informacji na www.oknoplus.pl

CZYTAJ TAKŻE: Montaż stolarki – niezbędny krok w tył

Nowe trendy w montażu okien


∗ECLAZ, a także ECLAZ One to nie tyle szkło, co powłoki stosowane do produkcji  szyb niskoemisyjnych. Produkuje je firma Saint Gobain-Glass. Powłoki ECLAZ spełniać mają dwa zadania:

  • zapewnić maksymalny dopływ światła do wnętrz (wysoka przezierność);
  • stanowić dobrą ochronę cieplną w szybach dwukomorowych (energooszczędność).